Fransa Ligue 1 çerçevesinde Rennes — Marsilya maçının tahmini

Rennes, Cumartesi günü Ligue 1 maçında Roaghon Park Stadyumu’nda Marsilya’nın rakiplerini ağırlayacak.

Rennes – Marsilya maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet bonus (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

Rennes

Rennes, Ligin son 1 maçında Nantes’ten 2-1 yenilgisinden sonra telafi etmeyi umuyor.

O maçta Rennes topu% 70’e sahipti ve hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Rennes için gol atan tek oyuncu Flavien Taitt (32′) idi. Nantes FC hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Nantes için Calif Coulibaly (45′) ve Nicolas Pallois (71′) puanlandı.

Rennes, son 6 maçında yüzde yüz oranında gol atarak gol atmayı bırakmadı.

Bu dönemde 14 gol attılar, 9 gol attılar. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Marsilya

Marsilya, son maçında FC Lorient’e karşı 0-3 Ligindeki 1 galibiyetinden sonra bu maça yaklaşıyor.

O maçta, Marsilya zamanın% 69’una sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 9 vuruşla kaleye çarptı. Marsilya’da goller Bamba Dieng (39′), Matteo Guendouzi (48′) ve Gerson (67′) tarafından atıldı. Öte yandan Lorient FC, gole 7 vuruş yaptı, bunlardan 0’ı hedefe ulaştı.

Marsilyalı Jorge Sampaoli, son 6 maçında 9 kez gol attı. Aynı maçlarda kaçırdıkları toplam gol sayısı 8’dir.

Bu karşılaşmada Marsilya, ligin önceki iki maçında evden uzakta yenilgiyi bilmiyor.

Kişisel toplantılar

24/02/2019 tarihinden itibaren son maçlarını analiz ettikten sonra, Rennes’in bunlardan 1’ini, Marsilya’nın 3’ünü kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 2 olduğunu öğreneceğiz.

Toplamda bu maçlarda 11 gol atıldı, bunlardan 4’ü Rennom ve 7’si Olympiakos’tu. Maç başına ortalama gol sayısı 1,83 idi.

Lig 1’deki bu kulüpler arasındaki önceki düello, Lig 1’in 6. maçında 19/09/2021 tarihinde gerçekleşti ve Rennes lehine 2-0’lık bir skorla sona erdi.

O gün, Marsilya topu% 65’lik bir paya sahipti ve 6’sının hedefi vurduğu hedefe 17 vuruş yaptı. Goller Bamba Dieng (48′) ve Amin Harith (71′) tarafından işaretlendi.

Rennes hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Yargıç: Willie Delaghode.

Takım haberleri: Rennes

Jeremy Zelen (çapraz bağ kopması) ve Loic Badé (adductor ile ilgili sorunlar) Bruno Genesio’nun yönettiği Rennes ekibinden yoksun olacak.

Rennes’in oyuna Alfred Gomis, Hamari Traore, Baptist Santamaría, Varmid Omari, Adrien Truffer, Jonas Martin, Lovro Majer, Benjamin Burijo, Flavien Taitus, Martin Terrier ve Gaethan Labord’u kullanarak 4-2-3-1 sisteminde başlaması gerektiğine inanıyoruz.

Takım Haberleri: Marsilya

Olympic’in oyuna 4-3-2-1’lik bir sistemle başlayacağını düşünüyoruz, Pau Lopez, Valentine Ronjier, William Salibu, Luan Perez, Cead Kolasinac, Papa Guiye, Boubacar Camaru, Matteo Gendouzi, Amin Harith, Cengiz Under ve Arkadiusz Milik’i serbest bıraktılar.

✨ Tahmin

Marcel’in Rennes takımına karşı gol atmanın zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da başkasının sahasında gol atmak ve öne çıkmak için yeterince çaba göstermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda Rennes’ın 1-0 avantajı ile çok eşit bir oyun öngörüyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: