Fransa Ligue 1 maçında Lille – Saint-Etienne tahmini

Saint-Étienne, Cuma günü Lille takımı ile Lig 1 maçı için Pierre-Muroix Stadyumu’na gelecek.

Lille — Saint-Étienne maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı görüşleri 1xbet promosyon kodu sunulmuştur (maç başına en iyi oranlar dahil).

Lille

Lille, Lig 1’de Clermont Foot’u 4-0 yendikten sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor.

O maçta Lille, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 15 gol attı. Lille için goller Jonathan Bamba (3′), Jonathan David (71′), Zeki Çelik (85′) ve Edon Žegrova (90′) tarafından atıldı. Rakip Clermont Foot, hedefe 9 vuruş denemesi yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı.

En son “Lille” oyunlarının karakteristik özelliği, içinde sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Bundan önceki altı maçtan beşinde, her iki takımın da attığı bahis kaybedildi. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini yakında öğreneceğiz.

Saint-Étienne

Saint-Étienne, Ligin son 1 maçında Metz’e karşı 1-0 kazandıktan sonra bu toplantıya katılacak.

O maçta Saint-Étienne, zamanın% 54’üne sahipti ve 5’i hedefe doğru yönlendirilen 13 gol attı. Saint-Étienne için Denis Buang attı (52′). Rakipleri Metz FC, 2’si hedefi vurarak hedefe 5 vuruş yaptı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Saint-Étienne son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakipleri 8 gol attı. Savunma açısından, Saint-Étienne kesinlikle çok daha iyi hareket edebilir.

Bu karşılaşmada Saint-Étienne, önceki 18 şampiyonluk maçında Lille’e karşı galibiyetsiz kaldı. Korkunç.

Kişisel toplantılar

06/10/2018tarihinden itibaren önceki karşılaşmaların analizi, Lille’nin bunlardan 3’ünü, Saint-Étienne 0’sını kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu göstermektedir.

Bu dönemde aralarında toplam 12 gol atıldı, bunlardan 9’u LOSC tarafından atıldı ve 3’ü Les Verts’i yarattı. Böylece oyun başına ortalama 2 gol atılır.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç 21/08/2021 Ligin 3. maçında gerçekleşti ve maçın skoru 1-1 Lille Saint-Étienne oldu.

O gün Saint-Étienne, zamanın% 47’sine sahipti ve 2’si hedefe ulaşan 10 gol attı. Gol atan tek oyuncu Saidou Sow’du (85′).

Lille’in 8 golü vardı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Burak Yılmaz attı (38′). Yargıç: Mikael Lesage.

Tahmin

Bu oyunda Lille’in muhtemelen rakibin kalesine bir kereden fazla girmek için yeterli an yaratacağına ve belki de kendi başına gol atması zor olabilecek Saint-Etienne’e karşı kaçırmayacağına inanıyoruz.

90 dakika sonra Lille’in 2-0’lık kesin zaferini tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: