Fransa Ligue 1 maçında Marsilya’nın Monaco’ya karşı tahmini

Pazar günü Velodrome Stadyumu’ndaki Lig 1 maçında sahanın sahipleri Marsilya Monaco’ya karşı mücadele edecek.

1xbet turkey tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Marsilya — Monaco maç istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı bulacaksınız.

Marsilya

Marsilya, 1. Lig’de Estacus’la (1:1) berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı.

O maçta Marsilya, zamanın% 58’ini topa sahipti ve 3’ü gole ulaşan 8 gol attı. Marsilya’ya gol atan tek oyuncu Dimitri Payet’ti (28′). Öte yandan ESTAK, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 9 vuruş yaptı. ESTAC için Joanne Tuzgar attı (90′).

Son zamanlarda« Marsilya sık sık temiz bir fatura tutmayı başaramadı. Aslında Marsilya, rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde gol atmasını engelleyemedi ve 9 gol atamadı.

Monako

Geçtiğimiz turda Monaco, Coupe de France maçında Nantes ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Monaco topu% 56’ya sahipti ve 4’ünün gole düştüğü gole 12 vuruş yaptı. Monaco’da goller Guillermo Maripan (11′), Cibril Sidibe (21′ kendi golü) ve Myron Boado (76′) tarafından atıldı. Nantes FC, 5’i hedefe isabet eden 14 gol attı. Nantes için Samuel Mutussi’yi (74′) attı. Oyun penaltıdan 2-4’lük bir skorla kazanıldı.

Philippe Clement’in Monaco takımı son maçlarda 8 kez gole girdi. Aynı maçlar için kaçırılan toplam gol sayısı 5’dir.

Kişisel toplantılar

13/01/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Marsilya’nın bunlardan 3’ünü, Monaco’nun 2’sini ve berabere kalanların 1’ini kazandığını gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda takımlar arasında 21 gol atıldı, bunlardan 11’i Les Olympiens hesabında, 10’u da Les Rouge et Blanc hesabında yer aldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3,5 oldu.

Bu takımlar arasındaki ligin önceki maçı 11/09/2021 tarihinde Lig 1’in 5. gününde gerçekleşti ve 0-2’lik Monaco —Marsilya skoruyla sona erdi.

O gün Monaco’nun topu% 51’lik bir paya sahipti, hedefe 7, hedefe 0 vuruş yaptı.

Öte yandan Marsilya, 5’i hedefe isabet eden hedefe 13 vuruş yaptı. Golleri Bamba Dieng attı (37′, 60′). Maç Stephanie Frappart tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Marsilya

Kadroya bakarsanız, neredeyse tamamen sağlıklı bir takımdan Marsilya’nın patronu Jorge Sampaoli’nin fiziksel formla ilgili tek bir problemle yüzleşmesi gerekecektir. 2 (»Marsilya”) uzaktadır.

Les Olympiens’in Pau Lopez, Paul Lirola, William Saliba, Dujé Caleta-Kara, Luan Perez, Matteo Guendouzi, Boubacar Camar, Gerson, Cengiz Under, Dimitri Payet ve Arkadiusz Milik’in katılımıyla 4-3-2-1 sistemini seçeceğini düşünüyoruz.

Takım haberleri: Monaco

Monaco yöneticisi Philippe Clemen’in fiziksel formla ilgili bazı sorunları olan bir kadrodan seçim yapması gerekecek. Krepin Diatta (çapraz bağ kopması) ve 10 (Monaco) seçim için hazır değiller.

Les Rouge et Blanc’ın 4-2-3-1 sistemini Alexander Nybel, Cibril Sidibe, Axel Disasi, Guillermo Maripan, Cayo Enrique, Orelien Tchuameni, Jean Lucas, Sophian Diop, Kevin Voland, Jölson Martins ve Vissam Ben Yedder’i seçerek kullanabileceğine inanıyoruz.

💡 Tahmin

Monaco’nun maçı sırasında, Marsilya takımından en azından bir şey kazanmak için iyi bir oyun göstermesi gerektiğine inanıyoruz, ki bu da bizim görüşümüze göre gol atmalı ve öne çıkmalı.

Bu nedenle Marsilya’nın zaferiyle 1-0’lık skorla iyi bir mücadele görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: