Fransa Ligue 1’de Monaco vs Mets maçının tahmini

Monaco, Pazar günü 1. Lig maçında Louis II Stadyumu’nda Mets konuk ekibine ev sahipliği yapacak.

1xbet bonus kodu Monaco – Metz maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en son bahis oranlarını öğrenin.

Monako

Monaco, Ligin 1. 1: 3 başarısının Angers Sco’ya karşı tekrarlanmasını bekleyecek.

O maçta Monaco topa sahip olmanın% 52’sini başardı, hedefe 14 atış yaptı, hedefe 8 vuruş yaptı. Monaco’nun golleri Miron Boado (25 ‘), Sofiane Diop (45’), Alexander Nybel (55 ‘Autogol) ve Axel Disasi (73’) tarafından atıldı. Öte yandan Angers SCO, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 9 atış yaptı.

Önceki altı Monaco maçında Nico Kovacs toplamda 8 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,33 oldu.

Metz FC

Lig 1 yarışmasında Montpellier’in son maçında yenilgiden sonra Mets ve taraftarları bu kez daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

Mets’in o maçta % 46’sı topa sahipti ve 7 vuruşla 20 vuruş yaptı. Mets için gol atan tek oyuncu Nicolas De Preville (70 ‘) idi. Montpellier hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Teji Savagnier (36 dakika), Stephie Mavididi (45 dakika) ve Eli Wahi (48 dakika) Montpellier için gol attılar.

Frédéric Antonetti’nin Metz takımı, önceki altı maçında attığı goller için 7 kez ödül aldı. Aynı dönemde attığı gol sayısı 11’dir.

Yüz yüze

21 Ocak 2018’den itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Monaco’nun bu maçlardan 3’ünü, Mets’in ise 2’sini kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 1 olduğunu söyleyebiliriz.

Toplamda bu maçlarda aralarında 16 gol atıldı, bunlardan 9’u Les Rouge et Blanc için ve 7’si Les Grenats için atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,67’ye eşit olarak verir.

Takım haberleri: Monaco

Jean Marceline (Yırtık bir Kas lifi), Sesk Fabregas (Hamstring Yaralanması), Crepin Diatta (Çapraz Bağ Kopması) ve Benoit Badiasile (Hamstring Yaralanması) Monaco yarışçısı Nico Kovacs’ın sıralamasında yer almayacak. Kevin Wolland diskalifiye olduğu için bu oyuna katılamayacak.

Takım Haberleri: Mets

Metz’in menajeri Frederic Antonetti şu anda takımın engellileriyle savaşmak zorunda kalıyor. Manuel Kabit (trafik kazası), Mathieu Udol (çapraz bağların yırtılması) ve Siku Niakate (Kas problemleri) seçime hazır değildir.

⚡ Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurursak, Monaco büyük olasılıkla çok sayıda an yaratabilecek ve kapının önüne başarılı bir atış yapabilecektir.

Öte yandan Metz Fc’nin kendi gollerini atması kolay olmayacak, ancak onların da en az bir kez geçtiğini görüyoruz.

Tavsiyemiz, hakem son düdüğü verdiğinde Monaco için iyi bir 3-1 galibiyet puanı elde etmektir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: