Fransa vs Bosna maçının tahmini

Çarşamba günü Dünya Kupası elemeleri. Avrupa’da Fransa Bosna’ya karşı oynuyor .

1xbet bonus kodu partnerimizin internet sitesinde Fransa — Bosna maçının ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

Fransa

Fransa, İsviçre’ye karşı euro 2020’de 3-3’lük bir sonucun ardından bu maça girecek.

O maçta Fransa’nın yüzde 54 top sahibi, 25 gol atması, 7 gol atması vardı. Fransa takımının bir parçası olarak golcüler Karim Benzema (57 ‘, 59’) ve Paul Pogba (75‘) idi. Öte yandan İsviçre, 5’i hedefe isabet eden hedefe 11 vuruş yaptı. Haris Seferovic (15 ‘, 81’) ve Mario Gavranovic (90 ‘) İsviçre milli takımı için kendilerini ayırdılar. Yoğun bir penaltı atışından sonra 4-5 İsviçre kazandı.

Fransa, son 6 maçında oynamak için her çıktıklarında gol atarak gol atmayı bırakamadı.

Toplamda bu dönemde 13 gol attılar ve attığı gol sayısı 6’dır. Bu eğilimin burada da devam edip edemeyeceğini yakında öğreneceğiz.

Bosna

Uluslararası dostluk maçlarında Danimarka’ya karşı son maçında kaybettikten sonra Bosna ve taraftarları bu kez daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

Bosna’nın katıldığı önceki altı maçtan 5’inde, aralarında ve rakip taraflar arasında belirgin bir şekilde az sayıda gol atıldı. Bu büyünün bir parçası olarak oyun başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,5 ve Zmaevi’nin ortalama golü 0,33’tür.

Yüz yüze

Ligin bu kulüpler arasındaki son maçı, 31.03.2021 Avrupa maçının 3. günü olan Dünya Kupası elemeleriydi ve Bosna’nın 0: 1’lik skorla sona erdiği Fransa.

Bu maçta Bosna, topun %43’ünü elinde tutmayı başardı ve bunlardan 2’si hedefe isabet eden 4 gol attı.

Fransa rakibi için hedefte 13 atış yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı. Antoine Griezmann (60 ‘) kendini ayırdı. Hakem Daniele Orsato’ya konuştu.

🔮 Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Bosna’nın, eğer varsa, en az bir gol atması son derece zor olacak, Fransa takımının kadrosundan geçmiş olacak, ki bu da savunmada sertliği korurken bu oyuna kesinlikle hakim olacak gibi görünüyor.

Seçimimiz etkileyici bir 4-0 fark için burada ve belki de hakem son düdüğü verdiğinde Fransa için daha fazla.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: