Fransa’nın 1. Lig maçında Angers’e karşı Saint-Étienne tahmini

Saint-Étienne, Çarşamba günü Raymond Copa Stadyumu’nda Angers’in ev sahibi takımıyla Lig 1 maçında konuk olacak.

1xbet turkey Angers — Saint-Etienne maçına ilişkin tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı bulabilirsiniz.

Angers

Angers, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor, Estac’a karşı Ligde 2: 1 galibiyetini 1 kazandı.

O maçta Angers SKO, topun% 44’ünü elinde tutmayı başardı ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Angers’ın golü Thomas Mangani idi (26, 37). Öte yandan Estac’ın gole 11, bunlardan 5’i hedefe isabet etti. Brandon Dominguez (11′) ESTAC için gol attı.

Son oyunlarda nadiren Angers kaçırmadı. Gerçekler, önceki 6 maçtan 5’inde Angers’ın savunmayı kırdığını ve 9 gol attığını gösteriyor.

Bu maç öncesinde Angers, şampiyonanın son 3 maçında Saint-Étienne karşısında kazanamadı.

Saint-Étienne

Saint-Étienne, Lig 1’de Lyon’u son kez mağlup ettiğinden beri, Saint-Étienne ve seyahat eden taraftarları burada daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Saint-Étienne% 41’lik bir topa sahipti ve 1’i kaleye vururken 4 gol attı. Olympique Lyonnais hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan dördü hedefe çarptı. Moussa Dembele (15′) Lyon için gol attı.

İstatistikler kendisi için konuşuyor: Saint-Étienne, son 6 maçının 5’inde gol attı ve toplamda 7 gol yedi. Saint-Etienne savunmasında işler pek iyi gitmiyor. Elbette, böyle bir model bir sonraki oyunda mutlaka devam etmeyecektir.

Bu maç öncesinde Saint-Étienne ligin son 3 maçında deplasmanda kazanamadı.

Kişisel toplantılar

11.04.2018 tarihinden itibaren geçmiş kişisel karşılaşmalarına bakıldığında Angers’in bunlardan 1’ini ve Saint-Étienne 2’yi kazandığını ve toplam berabere sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde aralarında 19 gol atıldı, bunlardan 10’u Les Scoistes tarafından atıldı, 9’u ise Les Verts tarafından atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,17’dir.

Bu ikisinin de yer aldığı ligin bir önceki maçı, Ligin 11. oyun günü olan 1 22.10.2021’de, Saint-Etienne’de skorla sona eren 2: 2 Angers Scos’du.

O maçta Saint-Étienne% 64’lük bir topa sahipti ve hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Goller Wahbi Hazri (61. dakika) ve Mikael Nade’yi (94. dakika) attı.

Öte yandan Angers, hedefe 4 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Goller İsmail Traore (28 dakika) ve Angelo Fulgini (56 dakika) tarafından atıldı. Maç Anthony Gauthier tarafından sunuldu.

Takım haberleri: Angers

Angers’in patronu Gerald Batikl, seçim için mevcut olan tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce fiziksel zindelikten endişe etmediği için minnettar olacaktır.

Les Scoïstes’in bu oyun için 3-5-2 sistemini seçmesi ve Daniel Petkovic, Vincent Manso, İsmail Traore, Romain Thomas, Jimmy Cabot, Mathias Pereira-Lague, Thomas Mangani, Angelo Fulgini, Süleyman Dumbia’yı seçmesi muhtemel görünüyor. , Mohamed-Ali Cho ve R. Casimir Ninga.

Takım haberleri: Saint-Étienne

Grubun tamamen yaralanmadan arınmış olması nedeniyle, Saint-Etienne patronu Pascal Dupre bu maçtan önce fiziksel formundan endişe etmiyor.

Bizim bakış açımızdan Les Verts, Stefan Baich, Ivann Macon, Mikael Nade, T. Kolodzeiçak, Miguel Trauco, Zidu Youssouf, Aymen Mueffek, Mehdi Kamara, Adil gibi 4-4-2’lik bir maçla oyuna başlayacak. Auschish, Arnaud Nordin ve Riad Budebuz.

Tahmin

Bu oyunda Saint-Etienne’in bu Angers kadrosunu geçme şansının her şeye sahip olduğunu düşünüyoruz, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacak gibi görünüyor.

Hakem son düdüğü verdiğinde Angers SCO için 2-1’lik bir galibiyet puanı öngörüyoruz. Neler olacağını görmemiz gerekiyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: