Fransa’nın 1. Lig maçında Lille vs Monaco’nun tahmini

Cuma günü Stade Pierre-Mauray Stadyumu’ndaki 1. Lig maçında Lille sahasının sahipleri Monaco ile buluşacaklar.

Lille — Monaco maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı öğrenmek için 1xbet promosyon kodu 2022 gidin.

Lille

Lille, Lig 1’deki Estacus’a karşı önceki maçta 3-0 yenilgisinden sonra son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

O maçta Lille% 62’lik bir topa sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Öte yandan Estak, hedefe 9, bunlardan 5’i hedefe 9 vuruş yaptı. ESTAC için Florian Tardieu (43′, 83′) ve Ike Ugbo (55′) puan aldı.

Lille son maçlarda şansını kullanmadı. Önceki altı maçta rakiplerinin kalesine sadece 4 gol attılar. Bu karşılaşmalarda Lille de 8 gol kaçırdı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini öğrenelim.

Monako

Monaco, önceki Lig 1maçında Angers Sco’ya karşı 2-0 kazandıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Monaco, zamanın% 43’üne sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 15 gol attı. Monaco’ya gol atan tek oyuncu Vissam Ben Yedder (61′) oldu. Angers SCOS hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Angers Sco’nun arkasında Abdoulaye Bamba’yı (42’sinin Kendi golü) attı.

Son altı maçında Monaco 14 gol attı. Ayrıca, bu davaların her birinde Monaco topu attı. Bu maçlar sırasında savunucuları 5 gol attı.

Bu maçta Monaco, önceki 3 lig maçında evden uzakta yenilgiyi bilmiyor.

Kişisel toplantılar

Eğer 15/03/2019tarihinden itibaren önceki maçlarına bakarsak, kulüplerde çok az şey paylaştılar: “Lille« bunlardan 2’sini kazandı, »Monaco” 2’yi kazandı ve 2’si normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda bu karşılaşmalarda her iki kulüp de 17 gol attı: 8 – “LOSC« ve 9 — »Les Rouge et Blanc”. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.83 oldu.

Bu kulüplerin katılımıyla yapılan önceki düello, Monaco’nun Lille ile 2-2 oynadığı maçın 14. günü 19/11/2021 tarihinde Lig 1’de gerçekleşti.

O maçta Monaco, zamanın% 54’üne sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 17 gol attı. Goller Krepen Diatta (41′) ve Vissam Ben Yedder (83′) tarafından belirlendi.

Rakip “Lille”, 8’i hedefi vurmak üzere 14 gol attı. Golleri Jonathan David attı (5′, 9′). Yargıç: Willie Delaghode.

Takım haberleri: Lille

“Lille’nin” patronu Joslyn Gurvenneck’in fiziksel formda herhangi bir problemi yoktur ve tamamen sağlıklı bir bileşime sahiptir.

Losc’nin bu oyunda Leo Jardim, Mehmet Zeki Çelik, Jose Fonte, Sven Botman, Gabriel Gudmundsson, Edon Jögrov, Benjamin Andre, Angel Gomes, Jonathan Bambu’yı, Timothy Wea’yı ve Jonathan David’i kullanarak 4-4-2’lik bir düzenleme yapabileceğine inanıyoruz.

Takım haberleri: Monaco

Monaco patronu Philip Clemen’in oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Krepen Diatta (çapraz bağ kopması) ve Sesk Fabregas (ayak bileği yaralanması) sahada görünmeyecektir. Jellson Martins diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Les Rouge et Blanc’ın Alexander Nybel, Ruben Aguilar, Axel Disasi, Benoit Badiashil, Cayo Enrique, Youssouf Fofanu, Orelien Tchuameni, Sofiane Diop, Kevin Voland, Alexander Golovin ve Vissam Ben Yedder’i serbest bırakarak 4-2-3-1 sisteminde oynamaya karar verebileceğini düşünüyoruz.

Tahmin

Lille’nin bu Monaco kadrosuna karşı gol atması için biraz şansa ihtiyacı olabilir, ki bu da diğer ucunda gol atmaya ve öne çıkmaya yetecek kadar yapacağımıza inanıyoruz.

Bu nedenle maçın sonunda Monaco’nun 0:1 avantajı ile çok rekabetçi bir oyun bekliyoruz.

Bu maçta özel bir şey olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: