Fransa’nın 1. Lig maçında Nantes’e karşı Rennes tahmini

Çarşamba günü Lig 1’de Beaujoire Stadyumu’nda, Nantes sahasının sahipleri Renna’ya karşı mücadele edecekler.

Nantes — Rennes maçına ilişkin tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı öğrenmek için 1xbet turkey geçin.

Nantes

Önceki maçını kazanan Nantes, Coupe de France’da Nice’e karşı 0:1 kazandıktan sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta Nantes% 41’lik bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 13 vuruş yaptı. Nantes için Louis Blas (47′) attı. OGC Nice, hedefe 11, bunlardan 3’ü de hedefe vurdu.

Son zamanlarda Nantes ile yapılan maçlar genellikle çok sayıda gol anıyla heyecan vericiydi. Son yarım düzine karşılaşmada her iki taraf da toplam 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunlardan 12’si Nantes hesabındaydı. Ancak, böyle bir resmin bu oyunda da devam etmesi mümkündür.

Rennes

Rennes, Ligin son 1 maçında Saint-Etienne’i 2-0 yendikten sonra bu maça çıkacak.

O maçta Rennes, zamanın% 73’üne sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 13 vuruş yaptı. Rennes için gol atan tek oyuncu Lovro Majer (41′, 84′) idi. AS Saint-Etienne hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Rennes’in takımlarını sergilediği son 6 maçında rakiplerinin golleri 22 kez vuruldu ve her maçta ortalama 3.67 gol oldu. Rakipleri puan başardı 8 bu gol.

Bu maçta Rennes, ligin son 2 maçında deplasmanda onunla oynarken Nantes’i yenmedi.

Kişisel toplantılar

13/01/2019tarihinden itibaren önceki maçların analizi, Nantes’in bunlardan 1’ini, Rennes’in ise 4’ünü kazandığını ve berabere sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda 9 gol atıldı, bunlardan 3’ü Canaris’in Ormanı ve 6’sı Rennes’di. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 1,5’e eşit olarak verir.

Bu iki takımın katılımıyla ligde bir önceki maç, Lig 1 maçının 3. gününde 22/08/2021 tarihinde, final skoru Rennes 1-0 Nantes olduğunda gerçekleşti.

O gün Rennes zamanın% 62’sine sahipti ve hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Martin Terrier (58′) idi.

Öte yandan Nantes, kaleye 4 vuruş yaptı ve 1 gol attı. Maç Stephanie Frappart tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Nantes

Nantes’in patronu Antoine Combouare, oyuncuların neredeyse tamamen yokluğu nedeniyle fiziksel formla ilgili tek bir sorundan endişe duyduğundan, hemen hemen hepsi dikkate alınabilir. Charles Traore (çapraz bağ kopması) maçı kaçırıyor.

Bu sefer «kanaryalar» ın 3-4-3 sistemini kullanması gerektiğine inanıyoruz: Alban Lafon, J. Castelletto, Andrei Girotto, Nicolas Pallua, Fabio, Vailan Kiprien, Pedro Cirivella, Quentin Merlin, Louis Blas, Randal Colo Muani ve Moses Simon.

Takım haberleri: Rennes

Rennes patronu Bruno Genesio’nun oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Loic Badé (addüktör problemleri) ve Jeremy Zelen (çapraz bağ kopması) bu oyunu kaçıracaklar. Nayef Agherd, diskalifiye olması nedeniyle bu maça katılamayacaktır.

Rennes’in Alfred Gomis, Hamari Traore, Baptist Santamaría, Warmed Omari, Adrien Trufffer, Flavien Taita, Jonas Martin, Lovro Majer, Benjamin Burijo, Gaethan Labord ve Martin Terrier’i serbest bırakarak 4-3-3 formatında oynaması muhtemeldir.

🔮 Tahmin

Oyun boyunca Nantes’in, galibiyet maçında kendi başına gol atabilecek olan Rennes takımına karşı golün önüne geçmek için iyi bir iş çıkarması gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle Rennes lehine 0:1’lik skorla çok rekabetçi bir oyun görüyoruz.

Göreceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: