Fransa’nın 1. Lig maçında Psg’ye karşı Mets’e karşı tahmin

Mets, Cumartesi günü PSG ile Lig 1 maçında Parc des Princes’e konuk olacak.

Paris Saint-Germain — FC Metz maçındaki ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet bonus kodu bulabilirsiniz.

Paris Saint-Germain

PSG, Ligde 1’de Montpellier’e karşı 0:4 galibiyetinden sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor olacak.

O maçta, Paris Saint-Germain’in topu% 70’lik bir paya sahipti ve 9’u hedefe ulaşan 15 vuruş yaptı. Paris Saint-Germain için goller Lionel Messi (6′, 20′), Angel Di María (26′) ve Kilian Mbappé (60′) tarafından atıldı. Öte yandan Montpellier, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş yaptı.

Paris Saint-Germain’in oynadığı maçlar son zamanlarda sık sık gergin bir ortamda gerçekleşiyor ve atılan gollerin bolluğu norm. Sadece son altı maçta, her iki takım da toplam 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol) ve bunlardan 15’i Paris Saint-Germain’i attı.

Mets

Mets, önceki Lig 1 maçında Angers’e karşı 1-0 kazandıktan sonra oyuna girecek.

O maçta Metz FC, zamanın% 45’ine sahipti ve hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Metz FC için gol atan tek oyuncu Didier Lamkel See’ydi (50′). Öte yandan Angers SCOS, hedeften 11’i, 4’ü de hedeften 11’i vurdu.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Metz son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakipler toplam 7 gol attı. Arka hatta FC Metz kesinlikle çok daha iyi hareket edebilir. Bununla birlikte, bu eğilim mutlaka bu oyunda devam etmeyecektir.

Bu karşılaşmadan önce Metz FC, ligdeki son 7 maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

08/09/2017 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların incelenmesi, bu toplantıların Metz için başarılı olmadığını bize anlatıyor. Tek bir zafer kazanmayı başaramadılar, PSG ise bu karşılaşmaların yüzde 100’ünde galip gelerek onlara üstünlük sağladı.

Toplamda bu maçlarda takımlar arasında 21 gol atıldı, bunlardan 18’i «Les Rouge—et-Bleu» ve 3’ü «Les Grenats» oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 3,5’dir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki bir önceki maç, Lig 1 maçının 7. gününde 22/09/2021 tarihinde gerçekleşti ve FC Metz — Paris Saint-Germain’in 1-2’lik skoruyla sona erdi.

O gün FC Metz, zamanın% 26’sına sahipti ve 2’si hedefte olmak üzere hedefe 6 vuruş yaptı. Golün yazarı Boubakar Kuyate (39′) idi.

Paris Saint-Germain hedefe 15, bunlardan 5’i hedefe vurdu. Ahraf Hakimi (5′, 94′) golün yazarı oldu. Hakem: Jeremy Pinhard.

💡 Tahmin

Paris Saint-Germain’in büyük olasılıkla çok sayıda an ve başarılı gol vuruşu yaratabileceğine inanıyoruz.

Tersine, Metz Fc’nin puanlaması kolay olmayacak, ancak bir noktada da geri çekilebileceklerine inanıyoruz.

Paris Saint-Germain’in kontrollü zaferini 3-1’lik bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: