Fransız Ligi’nde Bordeaux – Marsilya maçının tahmini 1

Bordeaux, Cuma günü bu Ligue 1 maçında Matmut Atlantic Stadı’nda Marsilya ile deplasmanda oynayacak .

Bordeaux Gironde – Marsilya oyunu için tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz 1xbetten indirmesinde ve en iyi bahis oranlarında gösterilir.

Bordeaux

Bordeaux,  Brest’e karşı bir önceki maçında Coupe de France’a 3-0 kaybettikten sonra burada telafi etmek istiyor.

Bu oyunda, Bordeaux Girondists topun %41’ine sahipti ve hedefe 6 şut attı, 2’si hedefi vurdu. Öte yandan Stade Brestua 29, 13’ü kaleye olmak üzere 26 kaleye şut attı. Brest adına Steve Mounier (36), Romain Favre (81) ve Jeremy Le Duaron (94) gol attı.

Bordeaux’nun Girondinleri son zamanlarda nadiren kurudu. Gerçek şu ki, Bordeaux Girondins, önceki 6 maçın 5’inde rakibinin gol atmasını engelleyemedi ve 14 gol yedi:

Marsilya

Marsilya, Fransa Coupe de France’ta son maçında Chauvigny’yi geride bırakarak 0-3 galibiyetin ardından maça girecek.

Marsilya’nın gollerini Arkadiusz Milik (29 dakika), Cengiz Yunder (41 dakika) ve Amin Harit (80 dakika) kaydetti.

Marsilya savunucularının bir dizi güçlü hareketi, önceki 6 maçında 4 golle sonuçlandı. Aynı zamanda kendi attıkları gol sayısı ise 12. Bu trendin burada da devam edip etmeyeceğini yakında göreceğiz.

Yüz yüze

04/05/2019 tarihinden başlayarak daha önceki kafa kafaya karşılaşmalarına baktığımızda Bordeaux’nun 1’ini, Marsilya’nın 2 galibiyetini ve beraberlik sayısının 3 olduğunu görüyoruz.

Bu mücadelelerde aralarında 6’sı Girondists ve 8’i Olympiens olmak üzere 14 gol atıldı. Bu, maç başına ortalama 2.33 gol.

Bu takımların katılımıyla bir önceki lig toplantısı 15.08.2021 tarihinde Ligue 1’in ikinci maç gününde yapılmış ve  Bordeaux’nun Girondistleri için 2: 2’lik  skorla  Marsilya ile sona ermişti  .

Bu oyunda, Marcel topun %67’sini yönetti ve 10 şut isabeti sağladı, 2’si isabetliydi. Golleri ise Cengiz Yunder (34 dakika) ve Dimitri Payet (41 dakika) kaydetti.

Girondins de Bordeaux, hedefe 2, hedefe 8 atış yaptı. Golleri Timothy Pembele (51 dakika) ve Remy Uden (57 dakika) kaydetti. Ruddy Bouquet hakemdi.

Takım haberleri: Bordo

Bordeaux baş antrenörü Vladimir Petkovich, takımın neredeyse tamamen dolu olması nedeniyle fiziksel uygunlukla ilgili tek bir sorun yaşıyor. Paul Basse (çapraz bağ kopması) rakipsizdir.

Girondinler, Benoit Costila, Timothy Pembele, Otavio, Laurent Koselny, Ricardo Mangas, Jean Onana, Francergio, Yassin Adli, Albert Elis, M’Baye Niang ve Wee’den oluşan bir 4-3-3 sistemine geçmek üzere gibi görünüyor. Joe Hwan…

Takım haberleri: Marsilya

Pau Lopez, William Saliba, Duchet Caleta-Karu, Luan Perez, Valentin Rongier, Boubacar Camara, Matteo Genduzi, Cengiz Under, Dimitri Payet, Paul Lirola’dan başlayarak Olympians’ın oyuna 3-3-3-1 başlayacağına inanıyoruz. ve Arkadiusz Milik.

Tahmin etmek

Bordeaux Girondins’in bu Marsilya takımına karşı bir gol atması gerektiğine inanıyoruz, ancak bir gol yeterli olmayabilir.

Bu maçın sonunda Marsilya için 1-2 öne geçeceğiz. sabırsızlıkla bekliyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: