Fransız Ligi’nde PSG — Brest maçının tahmini 1

Cumartesi günü Park des Princes’teki Lig 1 maçında PSG sahipleri Brest’le oynayacaklar.

Paris Saint-Germain —Brest maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve anketleri betin bonus kodu (maç başına en iyi oranlar dahil) gösterilmektedir.

Paris Saint-Germain

PSG, Ligde 1’de Lyon’a karşı 1:1 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Paris Saint-Germain% 68’lik bir topa sahipti ve 15’i kaleye, 3’ü de kaleye vurdu. Paris Saint-Germain’in golü Tilo Kerer (76 dakika) oldu. Öte yandan Olympique Lyonnais, hedefe 11, bunlardan 4’ü de hedefe çarptı. Lucas Packa (7′) Lyon’un bir parçası olarak gol attı.

En son sonuçları, Paris Saint-Germain’in arka çizgisinde kalitenin belirgin olduğu gerçeğine ışık tutuyor. Paris Saint-Germain rakibine çok az şey verdi ve son altı maçta kalecilerini geride bırakan gol sayısı 3 oldu. Sadece bu eğilimin gelecekte devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor. Bu sonraki maç.

Bu karşılaşma öncesinde Paris Saint-Germain, önceki 12 şampiyonluk maçında evinde kaybetmemişti. Evde çok iyi bir koşu.

Brest

Lig 1’deki Nice’den yapılan son maçta yenilginin ardından Brest, durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Brest% 63’lük bir topa sahipti ve 10’u hedefe doğru 26 vuruş yaptı. Öte yandan OGC Nice’in gole 9 isabet ettiği, bunlardan 4’ünün hedefe çarptığı görüldü. Nice’in kadrosunda Casper Dolberg (13), Andy Delor (79) ve Amin Guiri (94) yer aldı.

Michel Der Zakaryan’ın Brest’i, gol çabalarının önceki maçlarında toplam 6 kez ödüllendirildiğini gördü. Eşdeğer bir dönemde kaçırdıkları gollerin toplamı 9’dur.

Bu müsabakaya gelince, Brest ligin son 5 maçında deplasmanda kaybetmedi.

Kişisel toplantılar

18.05.2013’ten itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçlara hızlı bir bakış, bu toplantıların Brest için mutlu olmadığını gösteriyor. PSG, bu maçların% 100’ünü kazanarak kendilerine karşı bir avantaj sağlasa da, tek bir galibiyet yakalayamadılar.

Bu dönemde iki kulüp arasında 21 gol atıldı, bunların 17’si Les Rouge-et-Bleu tarafından atıldı ve 4’ü Les Ty’ Zefs tarafından atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,5’dir.

Ligin bu kulüpleri içeren son müsabakası, Brest’in Paris Saint-Germain’in 2-4’lük skoruyla sona ermesiyle Ligue 1’in 20.08.2021’in üçüncü oyun günüydü.

Bu kez Brest, topun% 26’sını elinde tuttu ve hedefe 3 isabetle 11 vuruş yaptı. Goller Frank Honora (42 dakika) ve Steve Munier (85 dakika) tarafından atıldı.

Öte yandan Paris Saint-Germain’in 8 vuruşta 16 gol vuruşu vardı. Goller Ander Herrera (23), Kilian Mbappé (36), İdris Guiye (73) ve Angel Di María (90) tarafından atıldı. Maç Eric Wattelier tarafından sunuldu.

🔮 Tahmin

Paris Saint-Germain’in iyi bir sayı yaratması ve hedefe çarpması gerektiğine dair bir hisimiz var.

Öte yandan, Brest’in kendi başına gol atması kolay olmayacak, ancak burada da gol attıklarını görüyoruz.

Paris Saint-Germain’in oldukça rahat bir galibiyetini, normal saatlerde 3-1’lik bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: