Fransız Ligi’nde PSG vs Reims maçının tahmini 1

Reims, Pazar günü PSG’NİN ev sahibi ile Lig 1 toplantısında Park de Princes’e konuk olacak.

1xbet promosyon kodu girişindeki Paris Saint-Germain — Reims maçıyla ilgili tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görün (maç başına en iyi oranlar dahil).

Paris Saint-Germain

PSG, Brest’i Lig 1’de 2-0 yendikten sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor olacak.

O maçta Paris Saint-Germain% 69’luk topa sahipti ve 9’u hedefe isabet eden 20 vuruş yaptı. Paris Saint-Germain’in kadrosunda Kilian Mbappé (32 dakika) ve Thilo Kerer (53 dakika) yer aldı. Rakipleri için Stade Brestois 29, 3 golle hedefe 6 vuruş yaptı.

En son sonuçları, Paris Saint-Germain arka koruma görevlisinin pek bir şey yapamayacağı gerçeğini vurgulamaktadır. Paris Saint-Germain savunmada kötü oynadı: Kalecinin önceki altı karşılaşmada attığı gol sayısı 2 idi.

Reims

Lig 1’deki Mets Fc’ye karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra, Reims burada bir fark yaratmayı umuyor.

O maçta Reims’in topa sahip olma oranının% 58’i vardı ve gole karşı 12 vuruş vardı, bunlardan 2’si hedefe doğru ilerliyordu. Mets’in rakibinin 17 golü vardı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. İbrahim Niane (61) Mets’in golcüsü oldu.

Reims’i içeren oyunlarda en az bir takımın hiç kimsenin sonucunu alma eğilimi son maçlarda belirgindir. Son 6 oyunlarını incelemek, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipleri toplam 2 gol attı ve Reims 5 gol attı. Her iki durumda da, bu planın bu yaklaşan oyunda devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Kişisel toplantılar

Geçmişteki kişisel karşılaşmalarının 24.05.2019’dan itibaren kontrol edilmesi bize PSG’NİN bunlardan 4’ünü ve Reims’in 2’sini kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda iki kulüp tarafından toplam 17 gol atıldı, bunlardan Les Rouge-et-Bleu için 12 ve Les rouge et blancs için 5 gol atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısı 2,83’tür.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki önceki karşılaşma 29 Ağustos 2021’de Ligin dördüncü oyun gününde, final skorunun Reims — Paris Saint-Germain 0:2 olduğu sırada gerçekleşti.

Bu sefer Reims topun% 33’ünü ve 11’i gole, 4’ü de hedefe doğru atmayı başardı.

Öte yandan Paris Saint-Germain, kaleye 12 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Kylian Mbappé (16′, 63′) kendini ayırdı. Hakem François Letexier’di.

⚡ Tahmin

Bize göre Reims, Paris Saint-Germain’e karşı bir gol atmaya yetecek kadar tehlikelidir, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilir.

90 dakika sonra Paris Saint-Germain lehine 2-1’lik galibiyet skoruna güveniyoruz. Bekleyelim ve bunun nasıl oynayacağını görelim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: