Fulham alt lige uçtu: Scott Parker’ın takımı Premier Lig’de kaybetti

Fulham’ın son dört sezonunda düşüşler kadar iniş vardı, sonuncusu Pazartesi günü teyit edildi ve burnley’den 2-0’lık bir yenilgi, yaz sakinlerinin Premier lig’den ayrılmasına neden oldu 1xbet kumarhane.

.Fulham, Ağustos ayında Wembley playoff finalinde brentford'u 2-1 yenerek Premier league'e terfi etti.<br>

Fulham, Ağustos ayında Wembley playoff finalinde brentford’u 2-1 yenerek Premier league’e terfi etti.

Patron Scott Parker, 2019’daki düşüşlerini ve daha sonra geçen sezonun tanıtım kampanyasını yöneten patron Scott Parker, kulübün «yo-yo» doğasından kurtulmanın zamanı geldiğini biliyor.

Sky Sports’a» üzerinde bulunduğumuz roller coaster’dan inmeye çalışmalıyız ” dedi.

«Ama şimdi nasıl yaptığımızı tartışmanın zamanı değil. Bildiğimi hissediyorum-iyi, biliyorum — ama şimdi ayrıntılara girme zamanı değil.”

Fulham bir liderlik pozisyonuna sahip olacak mı ve Parker bu görevde kalacak mı?

«Bir kulüp olarak doğru kararları vermeliyiz»

Bu, tüm takımların sezonun kalan üç maçı için uçtuğu Premier League tarihinde ilk kez: Fulham, West Bromwich Albion’a ve Sheffield United’ın tablonun alt kısmındaki bölümden ayrılıyor.

Ancak, üç takım destek istiyorsa, sadece şampiyonanın zirvesine bakmaları gerekir.

Norwich City bu sezon unvanını kazandı, ardından 2019-20 sezonunda Premier lig’den ayrılan Watford izledi, ancak hemen geri döndü.

Bournemouth, şampiyonluk play-off’larında olduğu gibi üst ligde hızlı bir şekilde iyileşmek için elinden geleni yapabilir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: