Galler – Belçika Maçı, Dünya Kupası Elemeleri tahmini

Galler, Avrupa Dünya Kupası eleme turnuvasının bir parçası olarak Salı günü Belçika ile buluşacak.

Galler – Belçika maçına ilişkin tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tam seti 1xbet ve güncel oranlarda görülebilir.

Galce

Önceki oyununu kazanan Galler, 5: 1 Dünya Kupası elemelerinden sonra Avrupa’nın Belarus’a karşı kazandığı zaferden sonra aynı sonucu elde etmeyi umuyor olacak.

O maçta Galler% 67’lik bir topa sahipti ve hedefe 18 kez vurdu, hedefe 7 vuruş yaptı. Galler için golcüler Aaron Ramsey (3 ‘, 50’), Neko Williams (20 ‘), Ben Davis (77’) ve Connor Roberts (89 ‘) idi. Öte yandan Beyaz Rusya, 2’si hedefe isabet eden 6 gol attı.

Önceki altı Galler maçında Rob Page 6 gol attı ve maç başına ortalama gol sayısını 1’e çıkardı.

Belçika

Belçika, Dünya Kupası elemelerinin ardından bu düelloya katılacak 3-1 — Avrupa, son maçında Estonya’yı yenecek.

Bu oyunda Belçika% 81’lik bir topa sahipti ve 20’si gol attı, bunlardan 10’u golün önüne geçti. Belçika milli takımında Christian Benteke (11 dakika), Yannick Carrasco (53 dakika) ve Torgan Azar (74 dakika) öne geçti. Rakibinin hesabında Estonya, hedefe 5 isabetle 11 gol attı. Eric Sorga (70 ‘) Estonya milli takımının golcüsü oldu.

Önceki yarım düzine karşılaşmada Belçika toplamda 13 gol attı. Belçika, bu davaların her birinde ek olarak protokole girdi. Bu süre zarfında rakiplerinin 9 gol attığını gördüler. Bununla birlikte, bu oyunda böyle bir şema mutlaka devam etmeyecektir.

Yüz yüze

07.09.2012tarihinden önceki maçlarının istatistiklerine bakarsanız, kulüplerin hiçbiri genel olarak zirveye çıkmadı: Galler bu maçlardan 2’sini kazandı, Belçika 2 ve 2’si ise genel olarak berabere kaldı.

Bu çatışmalarda aralarında 13 gol atıldı, bunlardan 6’sı Ejderhalar tarafından atıldı, 7’si De Rode Duivels tarafından atıldı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 2,17’dir.

Ligin bu takımları içeren son maçı, Belçika’nın 3-1 Galler skoruyla sona ermesiyle Avrupa’nın ilk maçı olan 24.03.2021 Dünya Kupası elemeleriydi.

O maçta Belçika’nın topu% 74’lük bir paya sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 12 vuruş yaptı. Gol yazarları Kevin De Bruyne (22 dakika), Torgan Azar (28 dakika) ve Romelu Lukaku’dur (73 dakika)—

Galler yaptı 4 atış gol, 1 veya kapısı. Harry Wilson kendini ayırt etti (10 ‘). Cüneyt Çakır maçı değerlendirdi.

💡 Tahmin

Burada, Galler’in bu Belçikalı takımın savunmasını bozmak için bununla yüzleşebileceğini düşünüyoruz, ki bu da nihayetinde gol atabileceğimizi ve belki de temiz bir sayfa tutabileceğimizi düşünüyoruz.

Bunu akılda tutarak, bunun sürekli olarak Belçika için 0: 1’lik bir avantajla çok eşit bir düello olacağını umuyoruz. Yakın olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: