Galler maçının Dünya Kupası elemelerinde Ukrayna’ya karşı tahmini

Pazar günü Ukrayna yeni bir test bekliyor, çünkü önümüzdeki Dünya Kupası elemelerine geri sayım yapıyoruz — Avrupa’nın Galler’e karşı toplantısı.

Galler – Ukrayna maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere bonus 1xbet sunulmaktadır.

Galce

Galler, Milletler Cemiyeti’ndeki yenilginin ardından Polonya’dan 2-1’lik skorla son sonucunu tekrarlamak istemeyecektir.

O maçta Galler% 45’lik bir topa sahipti ve gole 14 vuruş yaptı, bunlardan ikisi hedefe ulaştı. Galler için Johnny Williams attı (52′). Öte yandan Polonya, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 15 darbe indirdi. Polonya için Yakub Kamiński (72′) ve Karol Schwiderski (85′) puan aldı.

Son maçlarda Galler nadiren kaçırdı. Polonya, önceki 6 maçtan 5’inde Galler’in 6 gol atarken savunmayı kırdığı gerçeğinden endişe duyacaktır.

Ukrayna

Ukrayna, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin son maçında İskoçya’yı (1-3) yendikten sonra maça çıktı.

O maçta Ukrayna% 59’luk bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 14 gol attı. Ukrayna için goller Andrei Yarmolenko (33′), Roman Yaremchuk (49′) ve Artem Dovbyk (95′) tarafından atıldı. Öte yandan İskoçya, hedeften 14’ü vurarak 4’ü hedefe ulaştı. İskoçya’ya Callum Mcgregor attı (79′).

Formlarına bakarsanız, Ukrayna son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin 5 gol atmasına izin verdi. Ukrayna’nın arkasında zayıf noktalar ortaya çıktı. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin bu maçta da devam edeceğine dair kesin bir güvence yoktur.

🔮 Tahmin

Bizim görüşümüze göre, hem Ukrayna hem de Galler, takımlar arasında özel bir anlaşmazlık olmayacağı iyi bir düelloda gol atabilirler.

İşlerin nasıl yürüdüğünü göreceğiz, ama görünüşe göre bu bir beraberlik olabilir. Bu nedenle seçimimiz maçın sonunda 1-1’lik bir skor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: