Gambiya’nın Afrika Kupası maçında Kamerun’a karşı tahmini

Cumartesi günü, Gambiya ve Kamerun arasındaki Afrika Uluslar Kupası’nın büyük ölçekli çeyrek final maçı gerçekleşecek. Yarı finalde geçen kulüp için bir ödül olarak yer aldıktan sonra, bu takımlar arasında heyecan verici bir futbol maçı için sabırsızlanıyoruz.

Gambiya – Kamerun maçı için tam tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu girişinde görülebilir.

Gambiya

Gambiya, Gine’yi Afrika Uluslar Kupası’nda 0: 1’lik bir skorla yendikten sonra başka bir zafer arayacak.

O maçta Gambiya% 49’luk bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurarak 12 vuruş yaptı. Gambiya için gol atan tek oyuncu Musa Barrow’du (71 ft). Öte yandan Gine, hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı.

Gambiya’nın katıldığı son 6 karşılaşmanın 6’sında maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemde gollerin ağırlığını kırarak rakip taraflar toplam 4, Gambiya ise 4 puan aldı.

Kamerun

Kamerun, Afrika Uluslar Kupası’nı kazandıktan sonra, Komorların önceki oyunlarında tutulmasıyla 2-1’lik bir skorla oyuna girecek.

Kamerun için golcüler Carl Toko Ekambi (29 dakika) ve Aboubakar (70 dakika) idi. Youssouf M’hangama (81′) Komorlar için gol attı.

Kamerunlu savunucuların etkili performansları dizisi, son 6 karşılaşmalarında kaçırılan gol sayısını toplamda 3’e çıkardı. Aynı zaman diliminde kendilerine attığı gol sayısı 12’dir. Elbette böyle bir tablo bu maçta devam etmeyebilir.

🔮 Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, Kamerun, savunmalarını kırmak için çok iyi mücadele edebilecek Gambiya’ya karşı birkaç kez puanlama şansı yaratmak için her türlü fırsata sahiptir.

Bu büyük bir skorla sonuçlanabilir.

90. dakikanın sonunda 0:3’lük büyük bir galibiyete ve belki de Kamerun’un daha da büyük bir zaferine güveniyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: