Getafe — Elche, La Liga of Spain maçının tahmini

Futbol Kulübü Elche, Pazartesi günü Colosseum Alfonso Perez stadyumu’nu ziyaret ederek Getafe kulübünün ev sahipleriyle La Liga maçında oynayacak .

Getafe — Elche’nin maç öncesi tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve maç öncesi anketimizi ve eşimizin internet sitesinde oynanan maçın son oranlarına bir göz atın 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır.

Getafe

Getafe, Barcelona’dan gelen son yenilgiden sonra 2-1’lik skorla burada zafere dönmeyi umuyor.

O maçta Getafe, topun sahipliğinin %33’ünü ve hedefine 8 vuruş gerçekleştirdi ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Getafe için gol atan tek oyuncu Sandro Ramirez (18′) idi. Öte yandan Barcelona, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 7 darbe indirdi. Sergey Roberto (2 ‘) ve Memphis Depay (30’) Barcelona için kendilerini ayırdılar.

Getafe’nin son zamanlarda savunmanın kilidini açması zordu. Gol rekorları, son altı maçında rakip taraflara karşı sadece 3 gol atıyor. Bu karşılaşmalarda Getafe, gol sayacının kapılarına 6’ya ulaştığını da gördü.

Bu maçta Getafe, önceki 6 maçında Elche Ligi’nde kaybetmedi.

Elche CF

Elche daha önce La Liga maçında Sevilla ile 1-1 berabere kaldı.

Bu oyunda Elche CF, %29’luk bir topa sahip olmayı başardı ve hedefe 7 vuruş ve hedefe 4 atış yaptı. Elche için gol atan tek oyuncu Enzo Roco (11′) idi. Sevilla hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Yusuf en-Nesiri (40‘) «Sevilla»için kendini ayırdı.

Son altı karşılaşmanın 5’inde rakip takımlarla aralarında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu büyünün bir parçası olarak bir maç için atılan toplam ortalama gol sayısı 1.83, Los Franyverdes’in attığı ortalama gol sayısı ise 1’dir. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekecek.

Yüz yüze

11.08.2014 tarihinden itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi bize Getafe’nin bunlardan 3’ünü kazandığını, Elche’nin ise 0 olduğunu ve maçların beraberlik sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde her iki takım da 13 gol attı, 9’u Azulones’u attı, 4’ü Los Frangieverdes oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 2,17’dir.

Bu kulüpler arasındaki ligin önceki maçı, Getafe 1: 1 Elche ile sona erdiğinde La Liga maçının 28. günü olan 21.03.2021 idi.

O maçta Getafe %47’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 12 gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Enes Ünal (60′) idi.

Öte yandan Elche CF, hedefe 6 vuruş, hedefe 2 vuruş yaptı. Pere Milla (20 ‘) golcü oldu. Maçı Alejandro Hernandez Hernandez değerlendirdi.

Takım haberleri: Getafe

Yokluğuna gelince, neredeyse tamamen sağlıklı bir grup oyuncu arasında, Getafe’den Michel Gonzalez’den gaffer’ın endişelenmesi gereken tek fitness kaygısı var. Eric Kabako (yaralanma bilinmiyor) oyundan çıkıyor.

Takım haberleri: Elche

Teknik direktör Elche Fran Eskrip’in tamamen sağlıklı bir takımı var ve bu maçtan önce endişelenecek hiçbir şeyi yok.

Tahmin

Elche, büyük olasılıkla kazanacak ve muhtemelen en saf haliyle kalacak olan bu Getafe takımına karşı bir hesap açmak için kendini zor bulabilir.

90’lı yılların sonunda Getafe’yi 1-0 yenerek inatçı bir düelloya imza attık.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: