Gilles Vicente — Boavista primeira tahmini

Pazartesi günü, Boavista, Hill Vicente ile primeira Ligi maçı için Cidade de Barcelonos Stadyumu’na gidecek .

Ortağımız betin bonus kodu ve en son bahis oranlarında Gilles Vicente vs Boavista’nın tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini okuyun.

Gilles Vicente

Hil Vicente, Primeira’nın boavista’ya karşı önceki oyununda 1: 2 yenilgisinden sonra normale dönmeyi umuyor.

Bu maçta Vicente topu %60’a kadar tutabildi ve 4’ü kaleye isabet eden 18 vuruş yaptı. Gilles Vicente’nin Protokolündeki tek oyuncu Samuel Lino (36‘) idi. Boavista, 6’sı hedefe isabet eden 17 vuruş yaptı. Yusupha Njie (56 ‘, 88’) Boavista için bir gol attı.

Ricardo Soarez’in Takımından Gilles Vicente, önceki altı maçta toplam 6 kez Puanlama girişimleri için ödüller aldı. Aynı zamanda attığı gol sayısı 5.

Boavista

Formlarına bakıldığında, boavista’nın son 6 maçının 5’inde gol attığı ve rakip takımların toplam 7 gol attığı görülüyor. Savunmada, Boavista’nın biraz zayıf noktası var gibi görünüyor. Her halükarda, bu tür bir eğilimin bu maçta tekrar edip etmeyeceğini öğrenmek zorundayız.

Yüz yüze

28.09.2014’ten önceki dönemde kişisel karşılaşmalarının istatistiklerine bakarsanız, takımlar arasında çok az şey vardı: Vicente bu oyunlardan 2’i kazandı, Boavista 2 ve 2 90 dakika sonra berabere kaldı.

Sadece bu dönemde onlar attı 14 gol, hangi 7 gol Gilistas ve 7 gol as Pantheras. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2.33 olarak verir.

Aralarında son düello oldu maç 34-inci gün Şampiyonası primeira 19.05.2021, yaşadığı Vicente Boavista sona erdi 1: 2 .

O sırada Vicente topa %60 sahipti ve hedefe 18 vuruş yaptı, 4 atış hedefi vurdu. Onların tek golcü oyuncusu Samuel Lino (36 ‘).

Rakibi için Boavista, 6’sı hedefe isabet eden 17 vuruş yaptı. Yousupha Njie (56 ‘, 88’) kendini gösterdi.

Fabio Verissimo maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Gilles Vicente

Gilles Vicente yöneticisi ricardo Soarez, bu maçtan önce, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir grup sayesinde herhangi bir fitness problemi yaşamamaktadır.

Takım haberleri: Boavista

Aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Boavista yöneticisi Joao Pedro Souza, bu oyunda fitness konusunda hiçbir endişeye sahip değil.

💡 Tahmin

Boavista’nın kesinlikle Gilles Vicente’nin bu dizisine karşı bir gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak bu, alanın diğer ucundaki çifti kaçırmalarını engelleyemez.

90’lardan sonra Gilles Vicente için 2: 1 avantajı ile çok yoğun bir oyun bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: