Godoy Cruz — Rosario Central, Arjantin Süper Ligi maçının tahmini

Rosario Central, Pazartesi günü feliciano Gambarte stadyumuna Süper Lig’de ev sahibi goda Cruz ile oynayacak .

Bizim ipuçları, anket ve istatistik “Godoy Cruz vs Rosario” resmi web sitesinde görülebilir 1xbet bonus kodu yanı sıra güncel oranlar.

Godoy Cruz

Godoy Cruz, Banfield’a karşı önceki oyunlarında Copa De La Liga Profesional’ın 0: 1 yenilgisinden sonra burada daha iyi bir skor isteyecek.

Son zamanlarda, Godoy Cruz nadiren koruyucu çelik gösterdi. Gerçek şu ki, Tomba önceki karşılaşmalarının 6’sından 5’inde 9 gol atarken gol attı. Bununla birlikte, sadece bu maçta trendin tekrar edip edemeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Rosario Central

Copa de la Liga Profesional, Rosario Central ve taraftarları bu kez daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Rosario Central ekibi kili Gonzalez, son 6 maçında attığı golle 8 kez ödül aldı. Benzer bir dönemde attığı toplam gol sayısı 8’dir.

↔ ️ Yüz yüze

03.03.2018 tarihinden itibaren önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Godoy Cruz’un bunlardan 1’ini, Rosario Central’ın 3’ünü ve berabere kalan sonuç sayısını 2 olarak gördük.

Bu maçlarda her iki takım da 18 gol attı, 7’si Tomba, 11’i El Canalla. Bu maç başına ortalama 3 gol.

Takım haberleri: Godoy Cruz

Godoy Cruz’un antrenörü Sebastian Mendez, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım haberleri: Rosario Central

Tamamen sağlıklı, hazır bir grupla, Rosario Central patronu kili Gonzalez bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

Her şeyi göz önünde bulundurarak, Godoy Cruz, gol atmayı ve öne çıkmayı başarabileceğimizi düşündüğümüz bu Rosario Central dizisine karşı bir şeyler kazanmak için iyi bir işe sahip olabilir.

Bu nedenle, oyunun sonunda Rosario Central için 0: 1’lik bir galibiyetle çok rekabetçi bir karşılaşma öngörüyoruz.

Bunu izlemek için sabırsızlanıyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: