Goias vs Red Bull Bragantino maçının Brezilya Serie A’da tahmini

Cumartesi günü Estadio Haile Pinheiro’daki Serie A maçında sahaya ev sahipliği yapan Goias takımı Red Bull Bragantino’yu ziyaret etmeye hazırlanıyor.

Goias — Red Bull Bragantino maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimizin yanı sıra güncel oranları bonus 1xbet görebilirsiniz.

Goias

Goias, Flamengo’ya karşı önceki maçta 1-0 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Goias, zamanın% 36’sına sahipti ve gole 3 vuruş yaptı, bunlardan 0’ı hedefe ulaştı. Flamengo hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Flamengo için Pedro attı (17′).

Önceki altı maçta, Jair Ventura Goias’ın takımı toplam 7 kez attı ve maç başına atılan ortalama gol sayısını 1,17’ye eşit hale getirdi.

Red Bull Bragantino

Copa Libertadores’in bir parçası olarak Nacional de Futbola karşı oynadığı son maçta yenilginin ardından Red Bull Bragantino ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

İstatistikler kendi adına konuşuyor: Red Bull Bragantino, rakiplerinin 9 gol attığı son 6 maçının 6’sında gol attı. Savunma açısından, Red Bull Bragantino mükemmel olmaktan uzaktır.

Takım Haberleri: Goias

Goyas’ın patronu Jair Ventura tam kadroya sahip, fiziksel formda herhangi bir sorun yok ve bu maça gitmeye hazır tamamen sağlıklı bir takımla yaklaşıyor.

Takım Haberleri: Red Bull Bragantino

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Red Bull Bragantino’nun menajeri Mauricio Barbieri, bu maç için fiziksel olarak hazır olma konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Bizim düşüncemize göre Goias, Red Bull Bragantino’nun takımına karşı önemli bir galibiyet golü atacağına inandığımız bir kapı bulmak için iyi bir iş yapmak zorunda kalacak.

Bu nedenle Red Bull Bragantino’nun galibiyetini normal saatlerde 0:1’lik bir skorla tahmin ediyoruz.

Bu ilginç bir maç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: