Granada — Real Betis İspanyol La Liga’nın tahminidir

Real Betis Pazartesi günü Granada ev kulübü ile La Liga maçı için Nuevo Los Carmenes Stadyumu’na gidecek .

Granada vs Real Betis maçıyla ilgili kullanıcı anketindeki tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve sonuçlarımız, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet web sitesinde gösterilmektedir.

Granada

Granada, La Liga’daki 4-0 yenilgisinden sonra Rayo Vallecano’ya karşı önceki maçında burada daha iyi bir skor isteyecek.

O maçta Granada %53’lük bir topa sahipti ve hedefe 3 isabetle 9 gol attı. Öte yandan Rayo Vallecano, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 19 vuruş yaptı. Alvaro Garcia (3′), Oscar Trejo (23’), Randy Nteka (43‘) ve Santi Comesagna (58’) Rayo Vallecano’ya karşı gol attılar.

Granada son zamanlarda gerçekten mücadele ediyordu. Önceki 6 maçlarına kıyasla rakip taraflara karşı sadece 4’lük» gol “sayısı onların için” gol ” sayısıdır. Bu maçlarda Granada, atılan gollerin sayısını da gördü-13. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekecek.

Real Betis

La Liga’daki Real Madrid’e karşı önceki oyunlarında yenildikten sonra Real Betis ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi bir skor elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta real Betis, topun sahipliğinin %51’ini gerçekleştirdi ve 6’sı hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Rakibi Real Madrid için hedefte 13 atış gerçekleştirdi, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Dani Carvajal (61 ‘) Real Madrid için kendini ayırdı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Real Betis son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakip takımların sadece 6 gol atmasına neden oldu. Arkada Real Betis çok sağlam değildi.

Yüz yüze

16.09.2016 tarihinden itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda granada’nın bunlardan 3’ünü ve Real Betis’in 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 2’ye ulaştığını görüyoruz.

Bu çatışmalarda aralarında 19 gol atıldı, bunlardan 12’si Nazaries’i, 7’si ise Betikos’u attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,17 idi.

Aralarındaki önceki çatışma 10.05.2021 La Liga’nın 35. maçında gerçekleşti ve Real Betis Granada’nın 2-1’lik skoruyla sona erdi.

O gün Real Betis %61’lik topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 14 vuruş yaptı. Gol Borja Iglesias’dı (39 ‘, 87’).

Öte yandan Granada, 5’i hedefe isabet eden hedefe 11 darbe indirdi. Darwin Machis (66‘) Kendini Mükemmelleştirdi. Hakem Cesar Soto Grado tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Granada

Seçime gelince, granada’nın patronu Robert Moreno’nun neredeyse tam bir gruptan gelen tek fitness kaygısı hakkında endişelenmesi gerektiğinden, burada çok daha iyi bir şey yok. Neider Lozano (kafa travması) oyundan ayrıldı.

Takım haberleri: Real Betis

Real Betis’in patronu Manuel Pellegrini şu anda oyuncuların zindeliğinden endişe duyuyor. Alex Moreno (Kas yaralanması) ve Yusuf Sabali (hamstring yaralanması) burada yer almıyor.

Tahmin

Granada’nın real Betis’in bu kadrosuna karşı gol atmanın zor olabileceğini düşünüyoruz, ki bu büyük olasılıkla bir avantaja sahip olacak.

Bu nedenle, oyunun sonunda Real Betis için 0: 1’lik bir avantajla iyi bir mücadele öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: