Gremio — Sports Recife maçının tahmini, Brezilya Serie A

Pazar günü Arena do Grêmio Serie A maçında Grêmio sahipleri Sport Recife ile mücadele edecekler.

Gremio vs Sports Recife için tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbetten ve maçın en son oranlarında görülebilir.

Gremio

Gremio, Atletico Pr’ye karşı önceki maçında Serie A 4: 2’deki yenilgiden sonra normale dönmeyi umuyor.

O maçta Gremiu topu% 46’ya sahipti ve hedefe 15 kez vurarak 7 vuruşla kaleye vurdu. Gremiu’nun golleri Thiago Santos (59 ‘) ve Vanderson (84’) tarafından atıldı. Öte yandan Atletico PR, hedefe 16, hedefe 5 atış yaptı. Pedro Rocha (31 ‘, 45’) ve Renato Kaiser (55 ‘, 61’) kendilerini Atletico PR için ayırdılar.

Son Gremio oyunlarının kalıcı yönü, içlerinde sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Buna yol açan önceki 6 maçından 5’inde “Her iki takım da gol atacak” bahsi kaybedilecekti. Yakında bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Bu maçtan önce Gremio, ligin önceki 5 maçında Recife Sports’u yenmedi.

Recife Sporu

Serie A’daki Fortaleza’ya karşı önceki oyundaki yenilginin ardından Sports Recife durumu düzeltmeye çalışacak.

Bu maçta Sport Recife% 57’lik bir topa sahipken, 5’i hedefe ulaşan 17 gol attı. Fortaleza, 7’si hedefe isabet eden hedefe 15 darbe indirdi. Marcelo Benevenuto (33 ‘) Fortaleza için kendini ayırdı.

Son maçlarda en az bir takımın Recife Sporunu içeren oyunlarda gol atmadığı bir eğilim belirginleşti. Son altı çıkışlarını kontrol etmek, bunun 6 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipleri 6 gol, Recife Sporu ise 0 gol attı.

Yüz yüze

Daha önceki yüz yüze karşılaşmalarına 02.09.2017 tarihinden itibaren baktığımızda Gremio’nun bunlardan 1’ini, Recife Sporunun 3’ünü ve berabere skorunun 2 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu dönemde her iki takım da 18 gol attı, bunlardan 10’u Tricolor dos Pampas’ı ve 8’i Leau da Ilha’yı attı. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Bu takımlar arasındaki şampiyonadaki son maç 17.06.2021 Serie A’nın 4. günü olan ve Recife Sports’un 1-0 Gremiu skoruyla sona eren maçtı.

O gün Sport Recife% 34’lük bir topa sahipti ve 10 kez hedefe çarptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. En etkili olanı Sander (34 ‘) idi.

Öte yandan Gremiu, 7’si hedefe isabet eden hedefe 14 darbe indirdi. Denis da Silva Ribeiro’nun maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Gremio

Gremio teknik direktörü Luiz Scolari, bu maçtan önce, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir grupla fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım Haberleri: Recife Sport

Sakatlıksız bir grup arasından seçim yapabileceğiniz için Recife Sports teknik direktörü Gustavo Florentin’in bu oyuna girerken fitness konusunda herhangi bir sorunu yok.

Tahmin

Bize göre, «Recife Sporu» nun, kendisini iddia etme olasılığı en yüksek olan ve tamamen egemen olan Gremio’nun en az birini yenmek için gerçekten zor olabileceğini düşünüyoruz.

Sürekli bir düdüğün çaldığı zamana kadar, Gremiu’nun (en azından 4: 0) çok ikna edici bir zafer kazanacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: