Guadeloupe — Jamaika Altın Kupası Maçı tahmini

Cuma günü, “Altın kupa” nda Guadeloupe ve Jamaika oynayacak, oranlar 1xbet’in resmi web sitesinde mevcut.

Guadeloupe

Guadeloupe, Kosta Rika’ya karşı son maçında 3: 1 altın Kupası’nı kaybettikten sonra burada en iyi skoru hedefleyecek.

Son oyunlarda Guadeloupe nadiren kaçırmadı. GPE’NİN önceki 6 karşılaşmasının 6’sında savunmalarının kırıldığını ve bu süre zarfında 11 gol attığını görmekten endişe duyacaklar. Bunu bir kenara koyarsak, bu trendin bu oyunda tekrar olup olmayacağını beklemek ve görmek zorundayız.

Jamaika

Jamaika, son maçında surinam’ın tutulmasıyla Altın Kupa’da 2-0 kazandıktan sonra oyuna girecek.

Son altı Jamaika maçında Theodore Whitmore, saldırılarını 7 kez gole çevirdi ve maç başına ortalama 1.17 gol attı.

📰 Takım haberleri: Guadeloupe

Guadeloupe patronu Jocelyn Angloma (Jocelyn Angloma), bu çatışmaya girmekten bahsetmek için hiçbir sağlık sorununa sahip değildir, çünkü seçim için kesinlikle yaralanma içermeyen bir kompozisyon vardır.

Takım haberleri: Jamaika

Jamaika patronu Theodore Whitmore, fiziksel zindeliği konusunda endişelenmiyor, çünkü seçim için yaralanmamış bir grup var.

✨ Tahmin

Bu maçta Guadeloupe’un bu Jamaikalı takımın önünde yeterince yetenekli olduğunu düşünüyoruz, ancak muhtemelen bir gol atacakları kadar fazla olmayacak.

Böylece, 90 dakika sonra jamaika’nın Jamaika için 1-2 avantajı ile sıkı bir karşılaşma ile sonuçlanacağını tahmin ediyoruz. Bu çok zor bir meydan okuma.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: