Güney Amerika Kupası’nda São Paulo ile Universidad Catolica maçının tahmini

Cuma günü, Universidad Catolica, yaklaşan Polis Sudamericana maçına hazırlanırken Sao Paulo ile mücadele edecek.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Sao Paulo — Universidad Catolica maç istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır (en iyi bahis oranları dahil) bulunabilir.

Sao Paulo

São Paulo, Serie A’da Atletico Goianience’yi (1:2) yenerek son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta São Paulo’nun topu zamanın% 47’sine sahipti ve iki tanesi de hedefe ulaşan 8 gol attı. São Paulo’nun kadrosundaki tek oyuncu Luciano (24′, 62′) idi. Öte yandan Atlético Goianiense, hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Atletico Goianience’nin arkasında Marlon Freytas (30′) öne çıktı.

Sao Paulo Rogerio Seni önceki altı maçında 8 kez gol attı. Tersine, aynı maçlarda kendilerine karşı atılan gol sayısı 6’dır.

Katolik Üniversitesi

Universidad Catolica, Campeonato Nacional’ı son maçında Coquimbo Unido’ya karşı 2-0 mağlup ettikten sonra bu maça çıkacak.

Son 6 maçında Christian Paulucci’nin takımı Universidad Catolica, maç başına 1,17 golle 7 gol attı.

Takım haberleri: Sao Paulo

Robert Arboleda (ayak bileği kırığı), Andres Colorado (uyluk kasının yırtılması), Valsé (çapraz bağın yırtılması), Alison (diz bağlarının iltihaplanması), Cayo (medial kollateral bağın yırtılması), Luan (hamstring yaralanması) ve Gabriel Sarah (ayak bileği yaralanması) maça katılamazlar.

Takım haberleri: Universidad Katolik

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Universidad Catolica yöneticisi Christian Paulucci’nin bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Tahmin

Bu maçta Sao Paulo’nun topa sahip olması ve anlarının bir kısmını gerçekleştirmesi gerektiğine inanıyoruz.

Yine de, Katolik Universidad’ı zorluklarla karşı karşıya kalabilir, ancak kapıları almak için yeterli anları alma ihtimalinden daha fazla olduğuna inanıyoruz.

90 dakika sonra São Paulo’nun kendine güvenen zaferini 3-1’lik skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: