Güney Kore — Honduras maç tahmini

Her iki taraf da Güney Kore’nin Honduras ile oynayacağı Çarşamba günü planlanan Olimpiyatlara hazırlanıyor .

1xbet turkey Güney Kore — Honduras maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve son maçın oranlarını inceleyin.

Güney Kore

Önceki sonucuyla cesaretlendirilen Güney Kore, Romanya U23 üzerinden 0: 4 Olimpiyat oyunlarını kazandıktan sonra aynı şeyi umuyor.

Güney Kore için Goller zihni (59 ‘) ve Kang-in Li (84’, 90‘) attı. Marius Marin (27 ‘ Autogol) Romanya u23 takımının golcüsü oldu.

Güney Kore’nin daha sonraki oyunlarının tekrarlayan yönü, içinde sıfır olan çok sayıda puan.

Bundan önceki 6 karşılaşmayı göz önünde bulundurarak, bunlardan 5’inde btts’de bir bahis kaybedilirdi.

Honduras

Honduras, son maçında Yeni Zelanda’ya karşı 2-3 Olimpiyatlarını kazandıktan sonra bu mücadeleye girecek.

Honduras gol attı Palma (45 dakika), obregon Jr. (78 dakika) ve Rigoberto Rivas (87 dakika). Liberato Kakache (10’) ve Chris Wood (49′) Yeni Zelanda için kendilerini ayırdılar.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Honduras son 6 maçın 5’inde gol attı ve toplamda 13 gol attı. Arkada, Los Catrachos’un ele alınması gereken bazı zayıf noktaları var. Bu trendin bir sonraki maçta da devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

💡 Tahmin

Güney Kore’nin, honduras’a karşı sıraya girerken, kendi golünü atarak iyi mücadele edebilecekleri gol sayısına girme arzusu olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Güney Kore’nin 2-0’lık rahat bir galibiyetini bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: