Haiti Altın Kupası — Kanada için tahmin


Perşembe günü listede maçlar Altın Kupası Haiti — Kanada. Resmi 1xbet web sitesinde, Haiti’nin Kanada’ya karşı istatistikleri ve maç öncesi anketinin yanı sıra mevcut oranlardaki tüm ipuçlarına göz atın.

Haiti

Haiti, Gold cup’taki YENİLGİDEN sonra ABD’den son maçında 1-0’lık bir skorla daha iyi bir skor elde etmeyi umuyor. Haiti’deki son oyunların ortak bir özelliği sıfır puan sayısıdır. Daha önce karşılaşmaların önceki sextet’lerini göz önünde bulundurarak, altıda her iki takımın performansına bahis yapmak bir kayıp olurdu. Tabii ki, böyle bir eğilim mutlaka bu oyunda uygulanmayacaktır.

Kanada

Kanada, son maçında Martinik’i yenerek Altın kupa’yı 4-1 kazandıktan sonra bu maça girdi. En az bir takımın Kanada’yı içeren oyunlarda puan alamadığı eğilim, son maçlarda oldukça sağlamlaştı. Son 6 karşılaşmalarına bir bakış, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalar sırasında, rakip taraflar toplamda 1 gol attı, Canucks ise 30 gol attı.

Haiti takım haberleri: Haiti

Haiti patronu Jean-Jacques Pierre, seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadro sayesinde, bu oyuna girmek için fitness konusunda endişelenmiyor.

Kanada takım haberleri: Kanada

Kanada patronu John Herdman’ın seçebileceği mükemmel sağlıklı grup nedeniyle, bu çatışmaya girerken Herhangi bir fitness sorunu yok.

Tahmin

Tüm faktörleri göz önüne alırsak, Haiti bu Kanada dizisinin savunmasını kıracak kadar tehlikelidir, ancak bir gol diğer ucunda bir çift kaçırmalarını engelleyemez. Bu nedenle, her iki takımın da Kanada’ya karşı bir maçta 1: 2’lik bir skorla gol atmasını bekliyoruz. Umarım bu iyi bir seçenektir. Deneyimli ortaklarımız bu maçta 3,5 Golden daha az tahmin ediyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: