Halifax – Knotts County Ulusal Ligi Tahmini

Halifax, Salı günü Ulusal Lig maçında sHay Stadyumu’nda Knotts County konuklarıyla buluşacak.

Halifax – Knotts County maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri en son bahis oranlarıyla birlikte 1xbet bonus kodu indir’de gösterilmektedir.

Halifax

Halifax bu maçta Milli Lig’de Barnet’e karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

Son sonuçları, Halifax’ın savunmasına büyük saygı gösterilmesi gerektiğini gösteriyor. Halifax cimriydi: Önceki altı karşılaşmada kapılarına giren kafaların sayısı 4’tü.

Knotts County

Ulusal Lig yarışmasında Walking’e karşı önceki oyunlarındaki yenilgiden sonra, Knotts County ve destekçileri bu konuda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

kNotts County’den gol atan tek oyuncu Ruben Rodriguez (29 ‘) oldu. Inich Effiong (70 ‘), Moussa Diarra (75’) ve Tahwon Campbell (78 ‘, 90’) yürüyüş için gol attılar.

İstatistikler bunu anlatıyor ve kNotts County son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakip takımlara sadece 10 gol attı. Koruma açısından Knotts County’nin biraz zayıf noktası var gibi görünüyor. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Bu maçta kNotts County, ligin son 3 maçında deplasmanda galibiyet almayacak.

Yüz yüze

Ligin bu takımları içeren son maçı 09.03.2021 Ulusal Lig maçının 30. günü oldu ve skor 1-2 Halifax’ın kNotts County ile sona erdi. Maç Adam Herceg tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Halifax

Halifax’ın patronu Pete Wilde, seçilecek tamamen sağlıklı bir kadro sayesinde bu çatışmaya girerken fitness konusunda hiç endişelenmiyor.

Takım Haberleri: Knott’s County

Knotts County patronu Ian Burchnall, tamamen sağlıklı bir gruba sahip, oynamaya hazır, bu oyuna katılmaktan korkmuyor. Callum Roberts diskalifiye olduğu için bu oyuna katılamaz.

Tahmin

hAlifax’ın, bu kNotts County takımına karşı en az bir kez gol atacağına inandığımız bir şeyle karşı karşıya kalması zor olabilir.
Böylece oyunun sonunda Knotts County için 0: 1’lik bir galibiyet görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: