Hellas Verona – Empoli maçı, İtalyan Serie A’nın tahmini

Empoli, Pazartesi günü Marcantonio Bentegodi Stadyumu’na Ellas Verona’nın ev sahipleriyle Serie A maçında oynamak için gelecek.

Maçlar için tüm tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Hellas Verona — Empoli’nin maç istatistiklerini görmek için 1xbet gidin (artı maç başına en iyi oranlar).

Hellas Verona

Ellas Verona, Serie A’da Napoli’ye karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maçta oynayacak.

Bu maçta Hellada Verona, topa sahip olma oranının yüzde 41’ini ve hedefe 3 isabetle 11 vuruşunu gerçekleştirdi. Hellas Verona’nın protokolündeki tek oyuncu Giovanni Simeone (13 ‘) idi. Napoli 16 gol attı, 1 gol attı. Giovanni Di Lorenzo (18 ‘) Napoli’nin golcüsü oldu.

Hellas Verona, son 6 maçının her birinde gol atarak sürekli gol attı.

Bu dönemde 14 puan talep ettiler ve 7 puan verdiler.

Empoli

Önceki maçta Empoli, Serie A’da Genoa ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Empoli topa sahip olmanın% 52’sini, hedefe 10 vuruşunu, hedefe 2 vuruşunu başardı. Empoli’nin golleri Federico Di Francesco (62 ‘) ve Szimon Jurkowski (72’) tarafından atıldı. Öte yandan Genoa, 7’si hedefe isabet eden hedefe 15 vuruş gerçekleştirdi. Domenico Krisito (13 ‘) ve Flavio Bianchi (89’) kendilerini Cenova’nın bir parçası olarak ayırdılar.

Etkili karşılaşmalara olan özlemlerini göstererek, Empoli’nin oynadığı önceki 6 maçta 22 kez gol attık ve karşılaşma başına ortalama 3.67 gol attık. Rakipleri bu gollerden 13’ünü atmayı başardı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğine bakmamız gerekecek.

Bu karşılaşmada Empoli, deplasman liginin son 2 maçında kaybetmiyor.

Yüz yüze

26 Aralık 2012 tarihinden itibaren geçmiş kişisel karşılaşmalarının analizi, Hellas Verona’nın bunlardan 1’ini kazandığını, Empoli’nin 2 olduğunu ve beraberlik sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda aralarında toplamda 7 gol atıldı, bunlardan 3’ü Verona ve 4’ü Azurri attı. Maç başına ortalama gol sayısı 1,17’dir.

Ligin bu kulüpler arasındaki önceki maçı 20.04.2016 tarihinde Serie A’nın 34. günü, final skoru Empoli’nin 1-0 Ellada Verona olduğu maçtı.

O maçta Empoli’nin% 59’unun topa sahip olması, 12 gol atması, 7 gol atması vardı. Tek gol atan oyuncuları Mccarone’dur (50 ‘).

Öte yandan Hellas Verona, hedefe 20 atış yaptı ve bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Maçı Marco Serra yargıladı.

Takım Haberleri: Hellas Verona

Hellas Verona’nın patronu Igor Tudor, bu maçtan önce sakatlığı olmadığı için fitness konusunda herhangi bir problemi olmayacağına minnettar olacak.

Takım Haberleri: Empoli

Seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir gruba sahip olan Empoli’nin patronu Aurelio Andreazzoli, bu karşılaşmadan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

✨ Tahmin

Bu oyunda Empoli’nin Hellas Verona takımına karşı bir gol atması muhtemel olduğunu düşünüyoruz, ancak bu onların vereceği kadar fazla olmayabilir.

Bunun 90 dakika içinde Hellas Verona için 2-1’lik bir avantajla çok inatçı bir oyun olacağını umuyoruz. Bunun çok rekabetçi olmasını bekliyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: