Hertha Berlin – Mainz maçının Bundesliga’da tahmini

Cumartesi günü Mainz, Hertha Berlin takımıyla Bundesliga 1 maçında Berlin Olympiastadion’a gelecek.

Betin bonus kodu Hertha Berlin — Mainz maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimizin yanı sıra en iyi bahis oranlarımız sunulmaktadır.

Hertha Berlin

Berlin Hertha, Bundesliga 1’de Arminia Bielefeld ile (1:1) berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Hertha Berlin% 45’lik bir topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Gerta’nın tek golcüsü Lucas Tusart’dı (54′). Arminia Bielefeld hedefe 6 vuruş yaptı ve 1 gol attı. Arminia Bielefeld için Joakim Nilsson (91′) attı.

Hertha Berlin’in attığı gollerle ilgili bir sorunu yoktu, son 6 maçının yüzde yüzündeki hedefi vurdu.

Bu süre zarfında 7 gol atarken 9 gol attılar. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Bu karşılaşmada Berlin’deki Herta, şampiyonadaki önceki 5 maçında Mainz’i yenemedi.

Mainz

Mainz, Bundesliga’nın son 1 maçında Bayern Münih’i 3-1 yendikten sonra bu düelloya yaklaşıyor.

O maçta Mainz% 31’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 22 gol attı. Mainz için Jonathan Burkardt (18′), Moussa Niahate (27′) ve Leandro Barreiro (57′) puan aldı. Öte yandan Bayern Münih, hedeften 1’i olmak üzere hedefe 7 vuruş yaptı. Bayern Münih için Robert Lewandowski attı (33′).

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Mainz, son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakiplerinin 12 gol atmasına izin verdi. Savunmada Mainz çok güvenilir değildir.

Kişisel toplantılar

02.03.2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki geçmiş karşılaşmaların incelenmesi, Hertha Berlin’in bu maçlardan 1’ini, Mainz’in ise 3’ünü kazandığını ve beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde bu iki takım arasında toplam 16 gol atıldı, bunlardan 5’i Herte ve 11’i Mainz’e aitti. Maç başına ortalama gol sayısı 2.67 idi.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki bir önceki maç, Bundesliga 1 maçının 16. gününde 14/12/2021 tarihinde gerçekleşti ve Mainz – Hertha Berlin 4-0’lık skorla sona erdi.

O maçta Mainz% 68’lik bir topa sahipti ve 10’unun hedefi olan gole 21 vuruş yaptı. Goller Jae-Sung Lee (19′), Alexander Hak (41′), Sylvan Widmer (49′) ve Jean-Paul Boethius (79′) tarafından atıldı.

Hertha Berlin hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Maç değerlendirilecektir Харм Осмерс.

Tahmin

Hem Mainz hem de Hertha Berlin’in başarılı olamayacağına inanıyoruz.

Bu nedenle, bu oyunun sonunda 0-0’lık bir skorla çok eşit bir maç görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: