Hırvatistan — Rusya’nın Dünya Kupası elemeleri maçında tahmini 2022

Hırvatistan, Pazar günkü Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Rusya ile buluşacak.

Hırvatistan – Rusya maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı istatistikleri ve anketleri 1xbet promosyon kodu ve en iyi bahis oranlarında gösterilir.

Hırvatistan

Hırvatistan son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor, 1-7 Dünya Kupası eleme turnuvası — Malta’ya karşı Avrupa zaferi.

O maçta Hırvatistan’ın topun% 67’si topa sahipti, 12 vuruşta 20 gol attı. Hırvatistan milli takımında golcüler Ivan Perisic (6 dakika), Due Chaleta-Kar (22 dakika), Marcelo Brozovic (31 dakika autogol’a), Mario Pashalic (39 dakika), Luka Modric (45 dakika), Lovro Mayer (47 dakika) idi. . 64 ‘) ve Andrei Kramarich (53’). Malta, 0’ı hedefe isabet eden hedefe 2 darbe indirdi.

Hırvatistan Zlatko Daliça, son altı maçında 12 kez golleriyle ödül aldı. Bu süre zarfında kaçırdıkları karşılaştırmalı gol sayısı 7’dir.

Rusya

Rusya, Dünya Kupası elemelerinin ardından 6: 0 skoruyla bu düelloya giriyor – Avrupa, son maçında Kıbrıs’ın yenilgisiyle kazanıyor.

O maçta Rusya’nın topun% 61’i topa sahipti, 22 gole ve 13 gole sahipti. Rusya milli takımı için goller Alexander Erokhin (4 ‘, 87’), Fyodor Smolov (55 ‘), Andrey Mostova (56’), Alexei Sutormin (62 ‘) ve Anton Zabolotny (82’) tarafından atıldı. Kıbrıs 7 gol attı, 1 gol attı.

Önceki 6 maçta Rusya milli takımı Valeria Karpin, maç başına ortalama 1.33 gol atarak 8 kez evlerini terk etti.

Yüz yüze

Ligin bu kulüpler arasındaki son karşılaşması, 01.09.2021 tarihinde gerçekleşen ve Rusya ve Hırvatistan milli takımları arasında 0: 0 skorla sona eren Avrupa Dünya Kupası elemelerinin dördüncü maçıydı.

O maçta Rusya’nın yüzde 40’ının topa sahip olduğu, 8’inin de kaleye attığı gol, 3’ünün de kaleye attığı gol oldu.

Hırvatistan hedefe 15 atış yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Hakem Roy Reinschreiber tarafından yapıldı.

Tahmin

Hırvatistan’ın büyük olasılıkla kazanacağına ve belki de Rusya’ya karşı oynadığında boş bir sayfa alacağına inanıyoruz, ki bu da bir defans oyuncusu bulmak için zor bir görev olabilir.

Hırvatistan için 2-0 farkını tam zamanlı olarak tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: