Hırvatistan — Slovenya maçının tahmini, Dünya Kupası 2022

Dünya Kupası elemelerinin zamanı yaklaşıyor. Avrupa oyunları Salı günü Hırvatistan’ın Slovenya ile oynadığı zaman gerçekleşecek .

betin bonus kodu tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve Hırvatistan — Slovenya maçına ilişkin kullanıcı anketlerinin yanı sıra maçın en son oranlarını da görebilirsiniz.

Hırvatistan

Bir önceki maçını kazanan Hırvatistan, Slovakya üzerinden Avrupa’nın zaferi olan 0: 1 Dünya Kupası elemesinden sonra aynı sonucu elde etmeyi umuyor olacak.

O maçta Hırvatistan’ın yüzde 54’ünün topa sahip olduğu ve 13’ünün gole çarptığı, 3’ünün hedefe çarptığı görüldü. Hırvatistan için gol atan tek oyuncu Marcelo Brozovic’di (86′). Slovakya, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 17 darbe indirdi.

Hırvatistan son zamanlarda nadiren savunma direnci gösterdi. Aslında, Hırvatistan Milli Takımı önceki 6 maçtan 5’inde gol attı ve yol boyunca 9 gol attı.

Slovenya

Slovenya, Dünya Kupası 1-0 elemelerinin ardından oyuna girecek-Avrupa, önceki maçında Malta’nın yenilgisiyle kazanacak.

Bu maçta Slovenya %52’lik bir topa sahipti ve 3’lük golle 12’lik bir gol attı. Slovenya için gol atan tek oyuncu Sandi Lovrich (44‘) idi. Malta, 1’i hedefe isabet eden hedefe 4 vuruş yaptı.

Önceki altı maçta Slovenya Milli Takımı Matazha Keck, gol ağında topu 10 kez gol atmayı başardı ve maç başına ortalama 1.67 golle sonuçlandı.

↔ ️ Yüz yüze

Bu iki Lig arasındaki önceki karşılaşma, Slovenya Hırvatistan’ın 1-0’lık skoruyla sona eren Avrupa Dünya Kupası elemelerinin ilk günü olan 24.03.2021’in maçıydı.

Bu kez Slovenya topa sahip olmanın yüzde 30’unu başardı ve 8’i kaleye attı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Sandi Lovrich (15‘) hesabında.

Rakibi Hırvatistan için hedefte 11 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Antonio Mateu Lajos’un maçı yargılandı.

Tahmin

Slovenya, muhtemelen bu Hırvatistan milli takımının golünü atmak için yeterli şans yaratacaktır, ancak belki de bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayacaktır.

Bunun sonunda Hırvatistan’ın 2-1 galibiyetiyle çok inatçı bir oyun olacağını umuyoruz. Bu gerçekten ilginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: