Hırvatistan vs Slovakya Avrupa Dünya Kupası elemeleri tahmini

Dünya Kupası elemeleri Pazartesi günü. Avrupa’nın programında Hırvatistan Slovakya’ya karşı oynuyor.

1xbet turkey Hırvatistan — Slovakya maçlarının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve anketlerini ve en iyi bahis oranlarını görebilirsiniz.

Hırvatistan

Bir önceki maçını kazanan Hırvatistan, 0: 3 Dünya Kupası elemelerinden sonra aynı sonucu elde etmeyi umuyor — Avrupa’nın Kıbrıs’a karşı başarısı.

O maçta Hırvatistan% 74’lük bir topa sahipti ve 27 kez gol attı, bunlardan 11’i gol attı. Hırvatistan milli takımı’nda golcüler Ivan Perisic (45 ‘), Yoshko Guardiol (80’) ve Marco Livaya (90 ‘) idi. Kıbrıs, hedefte 7 atış yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Hırvatistan Zlatko Daliça’nın golleri için son yarım düzine çıkışta toplam 11 kez ödül aldığı belirtildi. Aynı zamanda attığı karşılık gelen gol sayısı 6’dır.

Slovakya

Avrupa Dünya Kupası eleme turnuvasında Rusya’ya karşı son maçında kaybettikten sonra Slovakya buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Slovakya% 74’lük bir topa sahipti ve 5 golle 27 gol attı. Slovakya milli takımının en etkili oyuncusu Milan Shkrinjar (24 ‘Avtogol) oldu. Rusya, hedefe 1 vuruşla 9 vuruş yaptı.

Formlarına bakarsak Slovakya son 6 maçtan 5’inde gol atarken rakip takımın sadece 9 gol atmasına neden oldu. Savunmada Slovakya’nın zayıf bir noktası var gibi görünüyor. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Yüz yüze

Aralarındaki şampiyonanın son karşılaşması, final skoru Slovakya’nın 0: 1 Hırvatistan olduğunda 04.09.2021 tarihinde düzenlenen Avrupa maçının 5. günü olan Dünya Kupası elemeleriydi.

O zamanlar Slovakya’nın topun sahipliğinin% 46’sı ve 17’si kaleye çarptı, 4’ü hedefe çarptı.

Öte yandan Hırvatistan’ın 3’ü hedefe isabet eden 13 golü vardı. Marcelo Brozovic (86 ‘) golcü oldu.

Hakem Bartosz Frankowski tarafından yapıldı.

Tahmin

Hırvatistan’ın, bir defadan fazla kapıyı bulma şansından daha fazlasını yaratacağına inanıyoruz, belki de Slovakya ile oynadıklarında kendi golünü atmakta zorluk çekebilecek bir şeyi kaçırmayacaklar.

Buna göre, oyunun sonunda Hırvatistan’ın 2-0’lık skoruyla oldukça rahat bir galibiyet görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: