Hoffenheim – Hertha Berlin Bundesliga maçının tahmini

Hoffenheim, Cuma günü Bundesliga 1 toplantısında Hertha Berlin’i PreZero Arena’da ağırlayacak.

1xbet promosyon kodu 2021 tahminlerimizi, kullanıcı anketimizi ve Hoffenheim — Hertha Berlin maç istatistiklerimizi ve en güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

Hoffenheim

Hoffenheim taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler — DFB-Pokal’ın başarısı Holstein Kiel üzerinden 5: 1’lik bir skorla.

O maçta Hoffenheim% 52’lik bir topa sahipti ve 7 golle 21 gol attı. Hoffenheim’ın golleri Angelo Stiller (59 ‘), Moanes Dabur (72’) ve Jacob Bruun Larsen (84 ‘) tarafından atıldı. Holstein Kiel hedefe 10 atış yaptı, 2 tanesi hedefe çarptı. Johannes van den Berg (3 ’Autogol), Hauke Val (31‘ Autogol) ve Phil Neumann (47 ‘) kendilerini Holstein Kiel takımının bir parçası olarak seçtiler.

Hoffenheim’ın oynadığı maçlar son zamanlarda heyecan verici oldu ve kalecilerin çok aktif davranmaları bekleniyor. Son 6 karşılaşmada her iki takım da birlikte 23 gol attı (maç başına ortalama 3.83 gol), bunlardan 14’ü Hoffenheim’a akredite edildi.

Hertha Berlin

Herta Berlin, DFB-Pokal’ı son maçında Preussen Münster’e karşı 1: 3’lük bir skorla kazandıktan sonra toplantıya katılacak.

O maçta Hertha Berlin, topun sahipliğinin% 56’sını gerçekleştirdi ve hedefe 19 vuruşla 8 vuruş yaptı. Hertha Berlin’de Stevan Jovetich (3 ‘), İshak Belfodil (79’) ve Marco Richter (83 ‘) öne çıktılar. Öte yandan Prossen Münster, 8’i hedefe isabet eden 19 gol attı. Deters (41 ‘) Preussen Münster takımının golcüsü oldu.

Hertha Berlin’in sahaya çıktığı son altı maçta 20 kez gol atan goller, olayla dolu maçlara olan tutkularını göstererek, karşılaşma başına ortalama 3.33 gol attı. Muhalefet ekipleri bu toplamın 11’ini topladı. Ancak bu eğilim bu maçta da gelişmeyecek.

Yüz yüze

24/11/2018 tarihli önceki yüz yüze karşılaşmalarına bakarsak, Hoffenheim’ın bu maçlardan 4’ünü kazandığını ve Hertha Berlin’in berabere kaldığında 1 olduğunu göreceğiz.

Bu oyunlarda da bol miktarda gol atıldı, toplamda 22 gol atıldı ve maç başına ortalama 3,67 gol oldu.

Bu takımların ligdeki önceki maçı, Hoffenheim’ın Hertha Berlin 2-1’lik skorla sona erdiği Bundesliga 1’in 34. günü 22.05.2021’in maçıydı.

O zaman Hoffenheim topun% 56’sına sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 21 gol attı. Goller Sargis Adamyan (49 ‘) ve Andrei Kramarich (91’) tarafından atıldı.

Rakibi Hertha Berlin için hedefe 9 vuruş yaptı ve bunlardan 5’i hedefe çarptı. Vladimir Darida (43 ‘) golcü oldu. Hakem Frank Willenborg’du.

Takım Haberleri: Hoffenheim

Christoph Baumgartner (korona virüsü), Benjamin Hübner (sırt hastalığı), Havard Nordtwaite (hamstring yaralanması), Marco John (omuz yaralanması), Ermin Bichakcic (fitness) ve Pavel Caderabeck (ayak bileği yaralanması) Hoffenheim’ın patronu Sebastian Heness’e ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Hertha Berlin

Hertha Berlin teknik direktörü Pala Darda’nın tam kadroları yok. Rune Yarstein (korona virüsü), Lucas Klunter (omuz yaralanması), Niklas Stark (tahrik edilen kasla ilgili sorunlar) ve Jordan Torunariga (hamstring yaralanması) ele alınamaz.

Tahmin

Muhtemelen Hertha Berlin, Hoffenheim’ın kadrosuna karşı kapının arkasını bulmakta gerçekten zorlanacaktır, ki bu kesinlikle kaçırmadan birkaç kez kapıya çarpma şansını değiştirme yeteneğine sahiptir.

Sürekli bir düdük çaldığında Hoffenheim’ın 3-0’lık galibiyet skorunun çok rahat olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: