Honduras tahmini — ABD, Dünya Kupası 2022

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemelerinin bir sonraki maçında Honduras Perşembe günü kendisini ABD’ye karşı test edecek .

Honduras — ABD maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranları görmek için partnerimizin 1xbetten sitesine gidin.

Honduras

Honduras, el Salvador’a karşı Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemelerinde 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

Honduras Fabiana Coito’nun hedefi, önceki yarım düzine çıkışında toplamda 8 kez vurdu. Öte yandan, aynı zamanda attığı gol sayısı 8’dir.

Amerika Birleşik Devletleri

Önceki maçında ABD, Kanada ile Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemeleri maçında 1-1 berabere kaldı.

Son zamanlarda, en az bir takımın ABD ile ilgili oyunlarda kaybettiği bir trend belirginleşti. Son altı ziyaretlerini incelemek, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipleri toplamda 1 gol atarken, Amerika Birleşik Devletleri 10 gol attı. Bununla birlikte, böyle bir şema mutlaka bu oyuna aktarılmayacaktır.

Tahmin

Bu maçta Honduras’ın muhtemelen bu ABD ekibine gol atması muhtemeldir, ancak tek bir gol onlara istenen sonucu vermek için yeterli olmayabilir.

Bu nedenle, bunun sürekli bir düdük çaldığında Amerika Birleşik Devletleri için 1-2’lik bir farkla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz. İyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: