İlk dörtlü için yarış-Liverpool şimdi favori mi?

Old Trafford’da etkileyici bir zafer, Chelsea’nin yenilgisi ve en azından kağıt üzerinde olumlu bir çalışma. Şimdi liverpool’da işler en iyi dört peşinde iyi gidiyor 1xbet yorumlar.

Perşembe günü Manchester United’a karşı 4: 2’lik etkileyici bir galibiyet, Chelsea’nin stokta dördüncü sırada yer almasının dört puan gerisinde olduğu anlamına geliyor.

Liverpool’un kalan maçlarında oynayacakları bir şey yok. Pazar günü zaten ayrılan West Bromwich’e gidecekler ve daha sonra 19 Mayıs’ta Burnley’e gidecekler ve 23 mayıs’taki son maçlarını Crystal Palace’da geçirecekler.

Chelsea ve Leicester’ın şu anda reds’in üzerinde olan iki taraf olduğu göz önüne alındığında, her ikisi de henüz birbirleriyle oynamadı, Jurgen Klopp’un takımı şu anda Şampiyonlar Ligi’nde yer almak için pozisyon alıyor mu?

«Tüm oyunlarımızı kazanmalıyız»

Chelsea’nin Chelsea’nin dört puan gerisinde kalmasına rağmen, Liverpool şimdi tüm oyunlarını kazanıp kazanmayacaklarını biliyor — ve leicester’ın top farkı avantajını bire eşit olarak yeniden değerlendirecek — gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’ne girecekler.

Bunun nedeni, Leicester ve Chelsea’nin şu anda en iyi dört rakibi, Liverpool’un en yüksek potansiyeli olan 69 puandan fazla puan alamaması ve iki ilk dört rakibinin Salı günü birbirleriyle oynaması.

Uzun ve yoğun bir sezondan sonra, üç takımın kazanılması, yaz tatili sırasında sahip olduklarından daha olasıdır, bu basit gibi görünüyor, ancak Klopp, söylenenden daha kolay olduğunu biliyor.

“Önümüzde gerçekten zor oyunlar var” dedi.

“West Bromwich, garip şeyler yapabilecek baskılardan tamamen arınmış olacak, burnley ve destekçileri kolay bir iş değil ve Crystal Palace’a karşı ne yapacağımızı göreceğiz.

«Tüm oyunları kazanmalıyız. Bu yüzden Newcastle ve Leeds ile yaptığımız çizimler bize yenilgi gibi geldi. Şampiyonlar Ligi’ne girme fırsatına sahip olduğunuz bir konumda olmak büyük bir anlaşma. yıllar önce bu bizim hayatımızdı.”

“Gelecek çok daha fazla dönüş var»

Eski İngiltere forvet oyuncusu Chris Waddle, BBC Radio 5 Live’da Perşembe günü Old Trafford’da yer aldı ve Manchester United’a karşı kazanmanın Liverpool’u bir favori haline getireceğine ve en iyi dördüne ulaşacağına inanıyor.

«Bu onlara üç maçta güven verecek ve onları kazanabileceklerini düşünecekler» dedi.

«Yapmazlarsa çok şaşıracağım. Sahada ve tezgahta sahip oldukları kaliteden dolayı, bu üç oyunu kazanmak için yeterlidir.»

Eski Liverpool orta saha oyuncusu Don Hutchison, dördüncü sırada yer alan Chelsea ile üçüncü sırada yer alan Leicester arasındaki maçın 18 Mayıs’ta önemli olacağını söyledi.

BBC Radio 5 Live’a verdiği demeçte,« Liverpool’un önümüzdeki iki Chelsea ve Leicester maçına bakacağını düşünüyorum »dedi.

“Leicester’ın sonraki iki oyuncusu Chelsea ve Spurs ve bunlar zor maçlar. İleride daha fazla dönüş olacağını düşünüyorum.”

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: