İngiliz Premier Ligi’nde Burnley – Southampton maçının tahmini

Perşembe günü Premier Lig maçında Tourf Moore’a ev sahipliği yapan Burnley takımı, Southampton’u ziyaret etmeye hazırlanıyor.

1xbet bonus kodu Burnley – Southampton maçına ilişkin tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi ve maç başına en son oranları inceleyin.

Burnley

Burnley, Premier Lig maçında West Ham United’a karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Burnley topu% 39’a sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 1’i gole girdi. Burnley için gol atan tek oyuncu Vaut Weghorst’du (33′). West Ham United hedefe 22 vuruş yaptı, bunlardan 9’u hedefe ulaştı. Tomas Souchek (74′) West Ham United’ın golünün yazarı oldu.

Burnley son zamanlarda iyi bir saldırı şekli göstermiyor. Önceki 6 maçta rakiplerinin kalesine sadece 3 gol attılar. Bu maçlarda Burnley de 12 gol kaçırdı.

Burnley, şampiyonanın son üç maçında Southampton’a karşı kazanamadı.

Southampton

Southampton, bir önceki Premier Lig maçında Arsenal’e karşı 1-0 kazandıktan sonra sahaya çıkacak.

O maçta Southampton% 24’lük bir topa sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Southampton için gol atan tek oyuncu Jan Bednarek’ti (44′). Arsenal’in rakibi, 6’sının hedefi vurduğu 23 hedefe isabet etti.

Başarılı maçlara olan özlemini kanıtlayan Southampton, sahaya çıktığı son 6 maçta 20 kez gol attı ve karşılaşma başına ortalama 3.33 gol attı. Rakipleri bu toplamın 15’ini gol atmayı başardı. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görelim.

Bu toplantıdan önce Southampton, ligin son üç maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

Daha önceki karşılaşmalarda, 02/02/2019 tarihinden itibaren takımlar arasında çok az galibiyet vardı: Burnley bu maçlardan 2’sini kazandı, Southampton – 2 ve 2 berabere kaldı.

Toplamda bu dönemde her iki kulüp de 18 gol attı, bunlardan 10’u “klaret” ve 8’i “aziz” idi. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tü.

Takım Haberleri: Burnley

Johann Berg Gudmundsson (buzağı yaralanması), Eric Peters (diz yaralanması), Ashley Westwood (ayak bileği kırığı) ve Ben Mi (baldır kemiğinde bir çatlak) Burnley’in patronu Mike Jackson’a ulaşılamaz.

Görüşümüze göre, Clareters 4-4-2 sistemini kullanmalı ve Nick Pope, Matthew Lawton, Nathan Collins, James Tarkowski, Charlie Taylor, Dwight mcneil, Josh Brownhill, Jack Cork, Maxwell Cornet, Jay Rodriguez ve Vaut Weghorst’u piyasaya sürmelidir.

Takım Haberleri: Southampton

Southampton menajeri Ralph Hazenhüttle’ın sınırlı kadroya sahip bir takım seçmesi gerekecek. Alex McCarthy (kalça problemleri) ve Nathan Tella (kasık yaralanması) takımın bir parçası olmayacak isimlerdir.

“Azizlerin” Frazier Forster, Jan Valerie, Lanko, Jan Bednarek, Kyle Walker-Peters, James Ward-Prouse, Oriol Romeu, Romain Perrault, Stuart Armstrong, Mohamed Elyunussi ve Che Adams’ı seçerek 3-4-2-1 planını seçmeleri tamamen mümkündür.

⚡ Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Southampton ve Burnley çabaları için çok fazla ücret ödemeden kalabilirler.

Göreceğiz, ama beraberlik oldukça muhtemel olabilir. Bu nedenle 90 dakikanın sonunda 0:0 skorla yoğun bir oyun bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: