İngiltere-Danimarka, Euro 2020 maçında 5.15 katsayısı ile tahmin ve bahis

Çarşamba günü İngiltere ve Danimarka arasındaki büyük çaplı Euro 2020 yarı final maçından hemen önce. Beraberlik kazanan taraf için büyük ödülün yarışma finalinde bir yer olduğu göz önüne alındığında, bu gerçekten harika bir oyun olmalı.

İngiltere-Danimarka Maçı için tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anket sonuçlarımız aşağıda birlikte gösterilmektedir, en iyi oran 1xbet resmi web sitesi tarafından sağlanmaktadır.

İngiltere

İngiltere, bir önceki sonucunu takip ederek, 0-4 Euro-2020’in Ukrayna’ya karşı başarısından sonra aynı şeyi umuyor.

O maçta İngiltere %51’lik bir topa sahipti ve 6 vuruşta 10 gol attı. İngiltere milli takımı için gol attı Harry Kane (4′, 50‘), Harry Maguire (46’) ve Jordan Henderson (63′). Rakibi için Ukrayna vurdu 7 atar, hedefe 2 yendi.

En son sonuçları, İngiltere’nin savunmasının büyük bir çaba gösterdiğini gösteriyor. “Üç aslan” az verdi rakibi, sonuç olarak, sayısı gol attı, son 6 maçta 0 oldu.

Danimarka

Danimarka, önceki maçında Çek Cumhuriyeti üzerinden Euro 2020 kazandıktan sonra mücadeleye girecek.

O maçta Danimarka vardı 45 % topa sahip olma, 11 vuruş, 7 gol. Danimarka için gol attı Thomas Delaney (5’) ve Casper Dolberg (42′). Çek Cumhuriyeti yaptı 16 vuruş gol, hangi 5 vurmak hedef. Patrick Schick (49 ‘) Çek milli takımının golcüsü oldu.

Son altı maçta, Danimarka Milli Takımı Casper Hulmand 13 kez gol attı ve maç başına ortalama 2.17 gol attı.

👥 Yüz yüze

Bu kulüpler arasındaki ligin son maçı, İngiltere’nin 0:1’lik bir skorla sona erdiği 14.10.2020 Milletler Cemiyeti maçının 4.günü oldu.

O oyunda İngiltere vardı 43 % topa sahip ve 15 vuruş gol, 5 olan hedefe çarptı.

Rakibi için Danimarka vurdu 10 atar, hedefe 4 yendi. Christian Eriksen (35 ‘) golcü oldu.

Hakem Jesus Gil Manzano tarafından yapıldı.

⚡ Tahmin

Danimarka, bu İngiltere takımının savunmasını kırmaya yetecek kadar yetenekli, ancak muhtemelen kaçırdıkları goller kadar olmayacak.

Seçimimiz, bu maçın sonunda 2:1’lik bir skorla İngiltere’ye karşı bir maçta gol atan iki takım için burada. Bakalım, ne olur.

Deneyimli ortaklarımız bu maçta 3,5 Golden daha az tahmin ediyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: