İngiltere Premier Lig maçında Everton vs Leicester City Tahmini

Everton, Salı günü bu Premier Lig maçında Goodison Park Stadyumu’nda Leicester City kulübüyle bir araya gelecek.

Everton – Leicester City maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri, son maçların oranları da dahil olmak üzere 1xbet gösterilmektedir.

Everton

Önceki sonucundan cesaret alan Everton, FA Kupası’nda Hull City’ye karşı 2-3’lik bir skorla zaferden sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Everton topun% 47’sini elinde tutmayı başardı ve hedefe 21 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Everton, Demaray Gray (21 ft), Andre Gomez (31 ft) ve Andros Townsend (99 ft) tarafından goller attı. Öte yandan, Hull City hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Hull City için Tyler Smith (1 dakika) ve Ryan Longman (71 dakika) puan aldı. Everton kazananları ek süre içinde atlattı.

Everton ile son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına üç veya daha fazla gol atıldı. Muhalefet ekipleri bu dönemde bunlardan 14’ünü atarken Everton 10 sayı attı.

Bu maç öncesinde Everton, son 3 maçında Leicester City’yi ligde kaybetmedi.

Lester Şehri

Leicester City, Watford’u FA Kupası’nda 4-1 kazandıktan sonra bu düelloya katılacak.

O maçta Leicester City’nin% 52’si topa sahipti ve 13 tanesi gole çarptı, bunlardan 7’si atıldı. Leicester City’de golcüler Yuri Tilemans (7 dakika), James Maddison (25 dakika), Harvey Barnes (54 dakika) ve Mark Albrighton (85 dakika) idi. Öte yandan Watford, 4’ünün hedefe çarptığı hedefe 13 vuruş yaptı. João Pedro (27 dakika) Watford’un golcüsü oldu.

Son yarım düzine maçta Leicester City 17 gol attı. Leicester City de bu oyunların her birinde gol attı. Bu süre zarfında kalelerine 13 gol attılar. Buna rağmen, bu kalıbın yaklaşan maçta tekrar edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Kişisel toplantılar

01.01.2019 tarihinden itibaren kişisel karşılaşmalarının istatistiklerine baktığımızda, iki kulübün paylaşacağı hiçbir şey yok: Everton bu maçlardan 2’sini kazandı, Leicester City 2 ve 2’si normal saatlerde berabere kaldı.

Bu maçlarda toplamda iki taraf arasında 15 gol, 8’i Şekerleme için, 7’si Tilki için olmak üzere toplam 7 gol atıldı. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2,5’e eşit olarak verir.

Aralarındaki ligdeki son maç, 27 Ocak 2021’de Premier Lig’in 20. maç günüydü ve final skoru Everton 1: 1 Leicester City idi.

O maçta Everton, topun% 35’ini elinde tutmayı başardı ve 2 golle 8 gol atmayı başardı. Protokoldeki tek oyuncuları Hames Rodriguez (30 dakika) idi.

Öte yandan Leicester City, hedefe 18 vuruş yaptı ve bunlardan 5’i hedefe çarptı. Yuri Tilemans (67′) gol attı. Hakem Mike Dean idi.

Takım Haberleri: Everton

Richarlison (Baldır yaralanması) ve Yerry Mina (Kalça problemleri) Everton patronu Raphael Benitez için mevcut değildir.

Takım Haberleri: Leicester City

Leicester City teknik direktörü Brendan Rogers’ın birkaç oyuncusu devre dışı bırakıldı. Jamie Vardi (hamstring yaralanması), Wesley Fofana (fibula kırığı), Ricardo Pereira (hamstring yaralanması), Nampalis Mehndi (kasık yaralanması), Çağlar Soyuncu (hamstring yaralanması) ve Johnny Evans (hamstring yaralanması) oynayamayacak.

💡 Tahmin

Bu ikisine baktığımızda, Leicester City ve Everton ‘un çok iyi puan alabileceğini ve sonunda burada oldukça eşit bir oyunda sonuçlanabileceğini düşünüyoruz.

Bakalım bu nasıl gidiyor, ama görünüşe göre bu bir beraberlik olabilir. Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında bunun 1:1’lik bir skorla çok stresli bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: