İNGİLTERE Premier Lig maçında Wolverhampton vs Leeds United’ın tahmini

Cuma günü Molineux Stadyumu’ndaki Premier League maçında, Wolves sahasının sahipleri rakip Leeds United’a karşı mücadele edecekler.

Wolverhampton Wanderers — Leeds United maçının tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve maç öncesi anketimizi 1xbet turkey ve güncel oranlarına göz atın.

Wolverhampton Wanderers

Wolves taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak istiyorlar — Everton karşısında Premier Lig’de 0:1’lik bir galibiyetle zafer kazanmak istiyorlar.

O maçta Wolverhampton Wanderers% 62’lik bir topa sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Wolverhampton Wanderers için gol atan tek oyuncu Conor Coady (49′) idi. Öte yandan Everton, hedefe 8, bunlardan 2’si hedefe 8 vuruş yaptı.

Önceki altı Wolverhampton Wanderers maçında Bruno Lage 8 kez gol attı. Tersine, aynı maçlarda kaçırdıkları gol sayısı 6’dır.

Bu karşılaşmada Wolverhampton Wanderers, son 6 maçında Leeds United’ı ligde yenmedi.

Leeds United

Leeds United, önceki Premier League maçında Norwich City’yi 2-1 mağlup ettikten sonra bu düelloya yaklaşıyor.

O maçta Leeds United% 53’lük bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 13 gol attı. Leeds United’ın golleri Rodrigo Moreno (14′) ve Joe Gelhardt (94′) tarafından atıldı. Öte yandan Norwich City’nin 12 golü vardı, bunlardan 4’ü gole çıktı. Norwich City için Kenny Mclean attı (91′).

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Leeds United, son 6 maçının 6’sında gol attı ve toplam rakipleri 19 gol attı. Savunma açısından Leeds United’ın yerini sağlamlaştırması iyi bir şey olurdu. Bununla birlikte, böyle bir davranış modelinin devam edeceğine dair kesin bir kesinlik yoktur.

Yüz yüze toplantılar

17/04/2017 tarihinden itibaren yapılan son maçların sonuçlarının analizi, bu karşılaşmaların Leeds United için başarılı olmadığını gösteriyor. Tek bir galibiyet elde edemediler, Wolves ise lider olarak kalırken maçların% 83’ünü kazandılar.

Toplamda bu dönemde takımlar arasında 13 gol atıldı, bunlardan 11’i «kurt» ve 2’si «beyaz» olmak üzere 13 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,17’dir.

Takım Haberleri: Wolves

Oyuncu seçimi açısından işler çok daha iyi değildir: Kurtların neredeyse tamamen sağlıklı bir bileşiminden sadece bir oyuncu Bruno Lage fiziksel formdan endişe duymaktadır. Mathia Sarkic (omuz yaralanması) maçı kaçıracak.

Takım Haberleri: Leeds United

Takımın geri kalanının tamamen sağlıklı olması nedeniyle, Leeds United’ın baş antrenörü Jesse Marsh’ın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Calvin Phillips (hamstring yaralanması) maça katılmayacak.

Tahmin

Leeds United’ın Wolverhampton Wanderers takımına karşı bir şeye karşı koymanın zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da iyi bir skor alabileceğini ve muhtemelen net bir skor tutabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle Wolverhampton Wanderers’ı 90 dakikalık bir skorla 1-0 yenerek çok eşit bir maç öngörüyoruz.

Bu yakın bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: