İngiltere Premier Ligi: Chelsea-Fulham maçının tahmini

Chelsea, Cumartesi günü Premier League maçında Stamford Bridge’de konuk Fulham ile buluşacak.

Tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Chelsea-Fulham maç istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı burada bulabilirsiniz.

Chelsea

Chelsea, Real Madrid ile Şampiyonlar Ligi’nde 1: 1 berabere kaldıktan sonra bu maça gidecek.

Bu maçta Chelsea topa %50 sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Chelsea Protokolündeki tek oyuncu Christian Pulisic (14 dakika) idi. Rakibi için “Real Madrid” yaptı 9 atar, hedef, 1 hangi vurmak hedef. Karim Benzema (29 ‘) Real Madrid’in golcüsü oldu.

Chelsea’nin katıldığı son 6 maçtan 5’inde maç başına üçten az gol atıldı. Bu dönemde gol sayısına göre ayrılırken, rakip takımlar toplamda 3, mavi olanlar ise 7 puan aldı.

Geçmiş formlarına bir bakış Chelsea’nin ne olduğunu gösteriyor:

  • Fulham Ligi’nde son 19 maçında yenilmedi. Bir çeşit rekor yeter.
  • Şampiyonanın son iki maçında evde kazanamadı.

Takım haberleri: Chelsea

Personele bakarsanız, Chelsea soyguncusu Thomas Tuchel’in tam eğitimli oyuncular tarafından ele alınması gereken tek bir fiziksel bakım vardır. Charlie Musonda Jr. (diz cerrahisi) yan tarafta.

Fulham

Son maçta Fulham, Arsenal ile Premier lig maçında 1: 1 berabere kaldı.

Bu maçta Fulham topu 31% ve 3 gol attı, 1 gol attı. Fulham Protokolündeki tek oyuncu Josh Maya (59‘) idi. Öte yandan, “Arsenal” neden 18 vuruş gol, bunlardan 5-hedefe. Eddie Nquetia (97 ‘) Arsenal için kendini ayırdı.

Fulham’ın grev grubu, son altı karşılaşmada gol eksikliğinden muzdaripti ve bu da hayal kırıklığı yaratan sonuçlara yol açtı — sadece 4. Bu maçlarda, «Bahçıvanlar ” da rakip takımların toplam gol sayısının 10’a eşit olduğunu gördü. bu eğilim sonunda burada devam etmeyecek.

Bundan sonra, Fulham ligin son iki maçında deplasmanda kazanamayacak.

Takım haberleri: Fulham

Fulham patronu Scott Parker şu anda takımın sınırlı yetenekleriyle savaşmak zorunda. Marek Rodak (parmak yaralanması), Tom Cairney (diz yaralanması), Alfie Mawson (çapraz bağ rüptürü), Kevin Macdonald (böbrek problemleri) ve Terence Kongolo (diz cerrahisi) dikkate alınmayanlardır. Kevin Macdonald diskalifiye nedeniyle bu oyuna katılamadı.

Yüz yüze

17.04.2013’ten itibaren kişisel toplantıların geçmiş sonuçlarının analizi, bu toplantıların Fulham için iyi olmadığını göstermektedir. Chelsea, bu maçların %100’ünde kazananları ortadan kaldırarak, onlar için çok iyi olduğu ortaya çıktığında, hiç bir galibiyet elde etmeyi başaramadılar.

Genel olarak, bu dönemde her iki takım da 15 gol attı, 13 tanesi mavi ve 2 gol attı. Oyun başına ortalama gol sayısı 2,5’dir.

Bu kulüpleri içeren bir önceki Lig maçı, Chelsea’nin Fulham lehine 0: 1’lik bir skorla sonuçlanan 16.01.2021 Premier League maçının 19. günüydü.

O gün, Fulham %30’luk bir topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 10 kez gol attı.

Öte yandan Chelsea’nin golde 21 denemesi vardı, 6’sı hedefe çarptı. Mason Dağı (78 ‘) golcü oldu.

Peter banks maçı değerlendirdi.

Tahmin

Chelsea muhtemelen çok fazla gol atıyor. Tam tersine, Fulham’ın kendine bir gol atması zor olabilir, ama bu Scrum sırasında bir top attığını görüyor muyuz? Bu nedenle, 90 dakika sonra 3: 1’lik bir skorla iyi bir Chelsea zaferi bekliyoruz.

Bu maç için maksimum oranlar nelerdir?

Bu oyun için oranları 1xbet’te kontrol ettikten sonra, Chelsea’nin galibiyetinin 1/2, berabere — 67/20 ve fulham’ın zaferi için para bahisi — 7/1 olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar şu anda sunulan piyasadaki en iyi oranlardır.

Deneyimli ortaklarımız bu maçta 3,5 Golden daha az tahmin ediyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: