İngiltere Premier Ligi maçında Leeds United — Crystal Palace’ın tahmini

Crystal Palace, Salı günü Leeds United’ın ev sahipleriyle Premier League toplantısı için Elland Yolu’na gelecek.

1xbet promosyon kodu girişinde Leeds United — Crystal Palace maçının ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi bulabilirsiniz (en iyi maç oranları dahil).

Leeds United

Leeds United, Premier Lig’de Brighton & Hove Albion ile 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Leeds United’ın topu% 42, 11’i gole, 4’ü de hedefe isabet etti. Brighton & Hove Albion, hedefte 20 girişimde bulundu ve bunlardan 4’ü hedefe çarptı.

Leeds United’ın son maçlarında nadiren tam 90 dakika hayatta kalmayı başardı. Aslında, Leeds United, önceki 6 karşılaşmanın 5’inde savunmalarının kırıldığını gördü ve bu süre zarfında 7 golü kaçırdı. Yakında bu trendi bu oyunda tutmanın mümkün olup olmayacağını öğreneceğiz.

Crystal Palace

Premier Lig’deki Aston Villa’ya karşı son maçlarındaki yenilgiden sonra Crystal Palace ve destekçileri bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

Bu oyunda Crystal Palace% 63’lük bir topa sahipti ve bunlardan 3’ü hedefe isabet eden 8 gol attı. Crystal Palace’ın golünü Mark Guey (90 ‘) attı. Öte yandan Aston Villa kapıdan 10 giriş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Matt Targett (15 ‘) ve John Mcginn (86’) Aston Villa için gol attılar.

Sadece önceki 6 karşılaşmada Crystal Palace 11 gol attı. Crystal Palace da bu oyunların her birinde gol atmayı başardı. Bu süre zarfında kalelerine 8 gol attılar.

Yüz yüze

10 Eylül 2011 tarihinden itibaren yapılan son kişisel karşılaşmalara genel bir bakış, Leeds United’ın bu maçlardan 3’ünü ve Crystal Palace’ı 1 kazandığını ve berabere sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde her iki takım da 21 gol attı, bunlardan 11’i Beyaz ve 10’u Eagles’ı attı. Bu maç başına ortalama 3,5 gol.

Ligin bu ikisini içeren son maçı, Leeds United’ın Crystal Palace’ın 2-0’lık skoruyla sona ermesiyle, Premier League maçının 23. günü olan 08.02.2021’de gerçekleşti.

O gün Leeds United% 69’luk bir topa sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 17 gol attı. Gol yazarları Jack Harrison (3 ‘) ve Patrick Bamford (52’) idi.

Öte yandan Crystal Palace, hedefe 3 kez vurulduğunda hedefe 8 atış yaptı. Andre Marriner’in maçı yargılandı.

Takım Haberleri: Leeds United

Leeds United’ın patronu Marcelo Bielsa, seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım Haberleri: Crystal Palace

Tamamen sağlıklı bir grup arasından seçim yapabileceğiniz Crystal Palace’ın patronu Patrick Vieira, bu oyuna girerken fitness konusunda endişelenmiyor.

🔮 Tahmin

Crystal Palace’ın kesinlikle Leeds United’ın takımının önüne geçebileceğini düşünüyoruz, ancak bu muhtemelen diğer ucunda bir çift bırakmalarını engellemeyecektir.

Yargıcın son düdüğü verdiği zamana kadar Leeds United’ın 2-1’lik bir skorla kazanacağını düşünüyoruz. Bakalım işler nasıl gidiyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: