İngiltere Premier Ligi maçında Watford – Chelsea maçının tahmini

Watford, Çarşamba günü Premier League maçında Vicage Road Stadyumu’nda Chelsea konuklarıyla oynayacak.

Watford – Chelsea maçı için tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve maç anketlerimiz 1xbet bonus kodu indir’de (en iyi bahis oranları dahil) görülebilir.

Watford

Watford, Leicester City’ye karşı son maçında Premier League’i 4-2 kaybettikten sonra buradaki son maçını geliştirmeye çalışacak.

O maçta Watford% 43’lük bir topa sahipti, 16 gol attı ve 5 gol attı. Watford için goller Joshua King (30 ‘) ve Emmanuel Dennis (61’) tarafından atıldı. Öte yandan Leicester City, 8’i hedefe isabet eden hedefe 18 atış yaptı. James Maddison (16 dakika), Jamie Vardy (34 dakika, 42 dakika) ve Ademola Lukman (68 dakika) Leicester City’de gol attı.

Son zamanlarda Watford sık sık pes etmedi. Gerçek şu ki Watford, rakiplerinin önceki maçlarının 6’sında 6’sında 14 gol atmasını engelleyemedi.

Bu maçta Watford, önceki 4 lig maçında Chelsea’yi yenmedi.

Chelsea

Son maçında Chelsea, Premier Lig maçında Manchester United’a karşı 1-1 berabere kaldı.

O maçta Chelsea’nin% 66’sı topa sahipti ve 24 gol attı, bunlardan 6’sı gol attı. Chelsea’nin golü Georginho (69 ‘) oldu. Manchester United 3 gol attı, 2 gol attı. Jaydon Sancho (50 ‘) Manchester United için kendini ayırdı.

Chelsea’nin savunucularının etkili bir şekilde oynadığı bir dizi oyun, genel olarak önceki 6 maçlarına kıyasla «karşı golleri» nin 2. sırada yer almasına neden oldu. Bu süre zarfında kendi saldırı güçleri 13 puan almayı başardı. Ancak, bu eğilim bir sonraki oyunda devam etmeyecek.

Yüz yüze

21.10.2017’den itibaren geçmiş kişisel karşılaşmalarının analizi bize Watford’un bu maçlardan 1’ini ve Chelsea’nin 5’ini sıfır berabere kazandığını gösteriyor.

Bu maçlarda da kafa sıkıntısı yaşanmadı: Karşılaşma başına ortalama 3,83 golle 23.

Aralarındaki önceki çatışma, Premier Lig’in 33. maçında 04.07.2020’de Chelsea’nin 3-0’lık Watford skoruyla sonuçlandı.

O maçta Chelsea’nin% 70’lik bir topu vardı, 9’u hedefe isabet eden 21 gol attı. Goller Olivier Giroud (28 dakika), Willian (43 dakika) ve Ross Barkley (92 dakika) tarafından atıldı.

Öte yandan Watford, hedefte 8 atış yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Kevin Frend maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Watford

Watford’un patronu Claudio Ranieri, seçebileceği tamamen sağlıklı bir ekip sayesinde bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Chelsea

Tamamen sağlıklı bir grup sayesinde Chelsea teknik direktörü Thomas Tuchel bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

Bu oyunda Chelsea, gol atması kolay olmayacak olan Watford’la karşılaştığında en az bir kez gol atabilir.

Bu nedenle, sürekli bir düdük çaldığında, bunun Chelsea’nin 0: 2’lik skorla kontrollü bir zaferi olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: