İngiltere Premier Ligi maçında Watford — Tottenham Hotspur’un tahmini

Cumartesi günü Tottenham Hotspur, Premier Lig’de Watford sahasının sahibi ile buluşmak üzere Vicage Road Stadyumu’na gidecek.

Watford — Tottenham Hotspur maçlarına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri şu adreste gösterilmiştir 1xbet bonus nasıl kullanılır (En iyi bahis oranları dahil).

Watford

Watford, Premier Lig’de West Ham United’a karşı son maçında 1-4 mağlup olduktan sonra iyileşmeye çalışacak.

Bu maçta Watford, %43 topa sahip oldu ve 5’i hedef olmak üzere 14 gol kaydetti. Watford Emmanuel Dennis’in golü (4′). Öte yandan West Ham United, 6’sı isabetli olmak üzere 13 şut isabeti buldu. Tomas Soucek (27′), Said Benrahma (29′), Mark Noble (58′) ve Nikola Vlašić (92′) West Ham United adına gol attı.

Watford’un sıfır sonuç aldığı son oyunlarda çok nadirdi. Watford’un önceki 6 maçının 6’sında gol atmış ve bu süre içinde 16 gol atmış olmasından endişe duyacaklar.

Bu maçtan önce Watford, son 4 lig maçında Tottenham Hotspur’u yenemedi.

Tottenham Hotspur

Son maçta Tottenham Hotspur, Premier Lig’de Southampton ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Tottenham Hotspur %65 topa sahip oldu ve 11’i isabetli olmak üzere toplam 20 şut attı. Tottenham Hotspur karşısında gol atan tek oyuncu Harry Kane oldu (41 dakika). Southampton ise 2’si isabetli olmak üzere 9 atış yaptı. James Ward-Prowse (25′) Southampton’ın en golcü futbolcusu.

Tottenham Hotspur, önceki 6 maçın sadece 5’inde üç veya daha fazla gol attı. Bu süre zarfında maç başına atılan ortalama gol sayısı 3 ve Tottenham Hotspur’un attığı ortalama gol sayısı 1,83’tür. Bunun dışında, bu modelin bu oyunda devam edip etmeyeceğini bekleyip görmemiz gerekiyor.

Tottenham Hotspur, önceki üç lig maçında deplasmanda oynadıkları bu karşılaşmada Watford’u yenemedi.

Yüz yüze

02.09.2018’e kadar devam eden geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına bakarsak, Watford’un bunlardan 1’ini, Tottenham Hotspur’un 2’sini kazandığını ve beraberlik puanının 3 olduğunu öğreneceğiz.

Bu süre zarfında aralarında 13 gol atıldı, bunlardan 6’sı Hornets’ten, 7’si de Spurs’tan atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,17’dir.

Takım Haberleri: Watford

Quadvo Baa (ayak bileği kırığı) ve Peter Etebo (diz yaralanması) Watford’un patronu Claudio Ranieri için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur teknik direktörü Antonio Conte’nin erişilebilirlik konusunda birkaç sorunu var. Christian Romero (hamstring yaralanması) ve Giovanni Lo Chelso (tibia yaralanması) tedavi edilmez.

🔮 Tahmin

İşte Watford’un bu Tottenham Hotspur dizisine karşı bir kapı bulmakta zorlanabileceği bir oyun, ki bu da kazanan bir oyunda kendisinin protokole girmesi gerektiğini düşünüyoruz.

İşte bu yüzden Tottenham Hotspur için 0: 1’lik galibiyetle çok rekabetçi bir oyun öngördük.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: