İngiltere Premier Ligi maçında Watford’un Arsenal’e karşı tahmini

Arsenal, Pazar günü Premier Lig’in bir parçası olarak Watford’la oynamak için Vicaraj Yolu Stadyumu’na geliyor.

Watford – Arsenal maçına ilişkin tahminlerimizi, maç istatistiklerimizi, sonuçlarımızı ve güncel oranlarımızı 1xbet bonus görebilirsiniz.

Watford

Watford bu maçta Manchester United’la 0:0 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

O maçta Watford, zamanın% 33’üne sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Manchester United hedefe 22 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Watford’un son maçlarında genellikle sıfır puanla karşılaşılır.

Bundan önceki önceki 6 maçı alırsak, bunlardan 5’inde BTTS’YE yapılan bahis kaybedilirdi. Elbette böyle bir eğilim mutlaka bu maçta da devam etmeyecektir.

Arsenal

Arsenal, önceki Premier Lig maçında Wolverhampton Wanderers’ı (2:1) yendikten sonra maça çıkacak.

O maçta Arsenal% 55’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 27 gol attı. Arsenal için gol atan tek oyuncu Nicolas Pepe (82′) oldu. Öte yandan Wolverhampton Wanderers hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Wolverhampton Wanderers için Hee-Chang Hwang (10′) ve Jose Sa (95′ Kendi golü) attı.

Arsenal savunucularının bir dizi güvenilir eylemi sonucunda «karşı golleri» son 6 maçında 4 oldu. Bu süre zarfında kendi saldırıları 5 puan almayı başardı.

Bu karşılaşmadan başlayarak Arsenal, ligdeki son 2 maçında deplasmanda onunla oynadıklarında Watford tarafından yenilmedi.

Kişisel toplantılar

11/03/2018 tarihinden itibaren son maçlarının sonuçlarını incelemek, bu karşılaşmaların Watford için oldukça acı verici olduğunu gösteriyor. Arsenal, maçların% 83’ünü yenerek bir çıkış yolu bulmayı başarırken, tek bir galibiyet kazanmayı başaramadılar.

Toplamda bu maçlarda 16 gol atıldı, bunlardan 4’ü “hornets” ve 12’si “silah ustası” idi. Bu maç başına ortalama 2.67 gol.

Takım Haberleri: Watford

Peter Etebo (diz yaralanması), Quadvo Baah (ayak bileği kırığı) ve 19 (Watford), Roy Hodgson’un önderliğindeki Watford ekibinden uzak kalacak.

Görünüşe göre Hornets bu sefer 4-3-3 sistemini seçebiliyor, ilk yarıya Ben Foster, Kiko, Craig Kutcart, Samir, Hassane Camara, Musso Sissoko, Imran Luza, Tom Cloverly, Emmanuel Dennis, Joshua King ve Ken Sema ile başlıyor.

Takım Haberleri: Arsenal

Ekibin neredeyse tamamından, Arsenal yöneticisi Michel Arteta’nın mücadele etmesi gereken fiziksel formla ilgili tek bir sorun var. 4 (Arsenal) burada oynamayacak.

Bizim bakış açımıza göre, Gunshipers, Aaron Ramsdale, Cedric Suarez, Ben White, Gabriel, Kieran Tierney, Thomas Party, Granit Hak, Bucayo Saka, Martin Oedegaard, Emil Smith-Rowe ve Alexander Lacazette’i serbest bırakarak 4-2-3-1’lik bir şemaya göre oynamaya karar verebilir.

⚡ Tahmin

Tüm faktörleri dikkate alırsak, Watford muhtemelen Arsenal’i devirmek için yeterli anlar yaratacaktır, ancak yenilgiyi önlemek için tek bir gol yeterli olmayabilir.

Bu nedenle, her iki takımın da gol atacağını ve Arsenal’in normal saatlerde 1-2’lik bir skorla kazanacağını tahmin ediyoruz. Bekleyelim ve işlerin nasıl yürüdüğünü görelim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: