İngiltere Premier Ligi’nde Arsenal — Manchester United maçının tahmini

Arsenal takımı Cumartesi günü Emirates Stadyumu’ndaki Premier Lig maçında sahaya ev sahipliği yapacak ve Manchester United takımıyla karşılaşacak.

Arsenal – Manchester United maç tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus (artı maç başına en iyi oranlar) bulabilirsiniz.

Arsenal

Arsenal, Chelsea’nin Premier Lig’de 2-4’lük bir skorla yenilgisinden sonra başka bir galibiyet için mücadele edecek.

O maçta Arsenal topu% 32’ye sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Arsenal için Eddie Nketia (13′, 57′), Emile Smith-Rowe (27′) ve Bucayo Saka (92′) puan aldı. Chelsea hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Chelsea’ye Timo Werner (17′) ve César Aspilicueta (32′) attı.

Son zamanlarda Arsenal nadiren net bir fatura tutmayı başarıyor. Gerçek şu ki Arsenal, önceki 6 maçtan 5’inde savunmayı kırdı ve 10 golü kaçırdı. Her halükarda, bu eğilimin yaklaşan oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Manchester United

Liverpool’un Premier Lig’deki son maçında yenilgiden sonra Manchester United ve taraftarları bu sefer sonucun daha iyi olacağını umuyorlar.

O maçta Manchester United’ın topu% 28’lik bir paya sahipti, 2 gol attı ve 1 gol attı. Liverpool’un rakibinin 14 golü var, bunlardan 5’i gole girdi. Liverpool’a Luis Diaz (5′), Mohamed Salah (22′, 85′) ve Sadio Manet (68′) puan verdiler.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Manchester United, rakiplerinin toplam 11 gol attığı son 6 maçın 6’sında gol attı. Arkasında Manchester United çok güvenilir değildi.

Kişisel toplantılar

Eğer son karşılaşmalarını 10/03/2019 tarihinden itibaren yüz yüze değerlendirirsek, Arsenal’in bunlardan 3’ünü, Manchester United’ın ise 1’ini kazandığı ve 2 berabere kaldığı ortaya çıkıyor.

Toplamda bu maçlarda 12 gol atıldı, bunlardan 8’i Silah Ustaları hesabında, 4’ü de Red Devils hesabında yer aldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

✨ Tahmin

Her şeyi dikkate alırsak, Manchester United’ın Arsenal’e karşı en azından bir şey elde etmek için çok çaba göstermesi gerekecek, ki bu bize en azından bir kez öne çıkmak için iyi bir skor alabileceğini düşünüyor.

Bu nedenle, hakem ara verdiğinde Arsenal’in 1:0 avantajına karşı iyi bir mücadele görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: