İngiltere Premier Ligi’nde Arsenal’e karşı Southampton maçının tahmini

Cumartesi günü St. Mary Stadyumu’ndaki Premier Lig maçında sahaya ev sahipliği yapan Southampton takımı Arsenal’e karşı mücadele edecek.

Southampton — Arsenal maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görmek için 1xbet promosyon kodu 2022 geçin.

Southampton

Southampton, Chelsea’ye karşı önceki oyunda 0:6 yenilgisinden sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Southampton% 29’luk bir topa sahipti ve hedefe 4 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Chelsea, hedefine 24 isabet etti ve bunlardan 14’ü hedefe ulaştı. Chelsea için Marcos Alonso (8′), Mason Dağı (16′, 54′), Timo Werner (22′, 49′) ve Kai Havertz (31′) puan aldı.

Southampton’un son maçlarında nadiren 90 dakikanın tamamını tutmayı başardı. Gerçekler, Southampton’un önceki 6 maçtan 6’sında gol attığını ve 19 gol attığını gösteriyor.

Arsenal

Premier Lig’de Brighton & Hove Albion’a karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Arsenal ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar alabileceklerini umuyorlar.

O maçta Arsenal 65’lik bir topa sahipti ve hedefine 20 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Arsenal için Martin Odegaard attı (89′). Öte yandan Brighton & Hove Albion, hedeften 8’i hedeften 3’ü olmak üzere 8 vuruş yaptı. Brighton & Hove Albion için Leandro Trossard (28′) ve Enok Mwepu (66′) puan aldı.

Son 6 maçında Mickel Arteta’nın Arsenal’i, toplam 7 kez gol atarak kutlama yapmak için bir nedene sahipti ve bu da ona maç başına ortalama gol sayısını 1.17 verdi.

Bu maçta Arsenal, ligin önceki 2 maçında evden uzakta oynanan maçlarda Southampton tarafından yenilmedi.

Kişisel toplantılar

23/11/2019tarihinden itibaren önceki maçlarını inceledikten sonra Southampton’un bunlardan 1’ini, Arsenal’in 3’ünü kazandığını ve 2’sini kazanmadığını öğreniyoruz.

Bu maçlarda toplam 16 gol atıldı, bunlardan 5’i «Aziz» ve 11’i «Silahşörler» olmak üzere toplam 16 gol atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,67’ye eşit olarak verir.

Takım Haberleri: Southampton

Nathan Tella (kasık yaralanması) ve Alex McCarthy (kalça problemleri), Ralph Hazenhüttle’ın yönetiminde Southampton için oynamayacaklar.

Takım Haberleri: Arsenal

Arsenal patronu Mikel Arteta’nın oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Takehiro Tomiyasu (buzağı yaralanması) ve Kiran Tierni (diz ameliyatı) sahada görünmeyecek.

🔮 Tahmin

Southampton’un Arsenal’in savunmasını geçmesinin zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da muhtemelen gol atmayı ve öne çıkmayı başaracaktır.

Bu nedenle Arsenal’in iyi bir mücadelesini ve zaferini bu oyunun sonunda 0:1’lik bir skorla tahmin ediyoruz.

Umarım bu iyi bir maç olur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: