İngiltere Premier Ligi’nde brentford — Liverpool maçının tahmini

Cumartesi günü, Topluluk stadyumu’ndaki Premier League maçında, brentford’un ev sahipleri Liverpool’la yüzleşmek zorunda kalacaklar .

Devam edin 1xbet bonus nasıl kullanılır brentford’un Liverpool’a karşı oynadığı maçın tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en güncel oranları görmek için.

Brentford

Brentford, son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek ve EFL Kupası’nda Oldham Athletic’e karşı 7: 0 başarı ile devam edecek.

O maçta brentford topu %72’ye sahipti ve 24 gol attı, bunlardan 9’u hedefe ulaştı. Brentford için Marcus Forss bombardıman uçakları oldu (3 ‘, 16’, 44 ‘, 60’) ve Yoan Wyssa (38 ‘, 87’). Öte yandan Oldham Athletic, kaleye 5 vuruş yaptı, 3 vuruş yaptı. Raphael Diarra (43 ‘ Autogall), Oldham Athletic takımında kendini mükemmelleştirdi.

Son bulguları, Brentford’un savunucularının çok fazla esnekliğe sahip olduğu gerçeğine ışık tutuyor. Brentford, son altı maçta kendi taraflarından atılan gol sayısının 3 olduğunu görerek savunmada alçakgönüllüydü.

Liverpool

Liverpool, son maçında Norwich City’ye karşı yapılan yenilgide EFL Kupası’nda 0: 3 galibiyetten sonra maça çıkacak.

O maçta Liverpool %53’lük bir topa sahipti ve bunlardan 3’ü hedefe isabet eden 17 vuruş yaptı. Liverpool’da Takumi Minamino (4 ‘, 80’) ve Divok Origi’ye (50′) puan verildi. Norwich City hedefe 12 atış yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı.

Önceki yarım düzine karşılaşmasında Liverpool 15 gol attı. Liverpool da bu davaların her birinde gol atmayı başardı. Bu dönemde kendilerine karşı 3 gol attılar. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekecek.

Bu maçta Liverpool, ev dışındaki son 9 şampiyonluk maçında kaybetmiyor. Çok iyi seyahat ediyor.

Takım haberleri: Brentford

Seçimle ilgili pek fazla sorun yok ve Brentford antrenörü Thomas Frank, neredeyse tamamen çalışan bir grup sayesinde sadece bir fitness problemini çözmek zorunda kalacak. Josh Dasilva (kalça yaralanması) oyundan ayrıldı.

Takım haberleri: Liverpool

Grubun geri kalanında mevcut olması nedeniyle, Liverpool teknik direktörü Jürgen Klopp’un fitness konusunda sadece bir endişesi var. Harvey Elliott (ayak bileği yaralanması) bu oyunda topu özlüyor.

✨ Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Liverpool’un iyi bir sayı yaratması ve hedefe vurması gerekiyor.

Aksine, Brentford kendi gollerini atarak onunla yüzleşecek, ancak burada en az bir kez nasıl uyguladıklarını gerçekten görüyoruz.

Böylece hakem son düdüğü verdiğinde, Liverpool’un 1: 3’lük rahat bir galibiyetini görebiliriz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: