İngiltere Premier Ligi’nde Brentford — Watford maçının tahmini

Cuma günü, Topluluk Stadyumu’ndaki Premier Lig maçında, Brentford sahasının sahipleri rakip Watford’la karşılaşacaklar.

Brentford’un 1xbet promosyon kodu 2021 Watford’a karşı tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en güncel oranlara göz atın.

Brentford

Brentford, Premier Lig’de Leeds United’a karşı 2-2 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Brentford% 37’lik bir topa sahipti, 9 gol attı ve 3 gol attı. Brentford’un golleri Shandon Baptiste (54 ‘) ve Sergey Canos (61’) tarafından atıldı. Leeds United hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Tyler Roberts (27 ‘) ve Patrick Bamford (95’) Leeds United’a gol attılar.

Son zamanlarda Brentford nadiren temiz kalıyor. Brentford’un önceki karşılaşmaların 6’sında 5’inde gol atmasından ve 12 gol atmasından endişe duyacaklar. Ancak, bu eğilimin bu maçta da devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Bu düelloya giderken Brentford, ligde önceki iki maçında Watford’a kaybetmedi.

Watford

Premier League müsabakalarında Manchester City’ye karşı son maçlarındaki yenilgiden sonra Watford ve destekçileri bu oyunda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Watford% 23’lük bir topa sahipti ve hedefe 4 vuruşta 11 kez gol attı. Watford protokolündeki tek oyuncu Juan Camilo Hernandez (74 ‘) idi. Manchester City, 13’ü hedefe isabet eden hedefe 26 vuruş yaptı. Rahim Sterling (4 ‘) ve Bernard Silva (31’, 63 ‘) Manchester City için kendilerini ayırdılar.

Sonuç maçlarına olan sevgisini gösteren Watford’un sahaya çıktığı son altı maçta goller 20 kez atıldı ve karşılaşma başına ortalama 3.33 gol attı. Rakipleri bu gollerden 12’sini atmayı başardı.

Bu karşılaşma öncesinde Watford, şampiyonanın son 2 maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

23.08.1997 tarihli son yüz yüze karşılaşmalarının incelenmesi, Brentford’un bu maçlardan 1’ini kazandığını ve Watford’un 1 kişilik maçların skorunda 4 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu karşılaşmalarda aralarında 17 gol atıldı, bunlardan Arılar için 7 gol, Hornets için 10 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,83’tür.

Bu takımlar arasındaki önceki düello, Brentford’un 2-0’lık Watford skoruyla sona erdiği 01.05.2021 şampiyonasının 45. maçında gerçekleşti.

Bu kez Brentford% 49’luk bir topa sahipti ve 3’ü hedefe ulaşan 13 gol attı. Goller Marcus Forss (46 ‘) ve Ivan Tony (60’) tarafından atıldı.

Watford, 4’ü hedefe isabet eden 7 hedefe yedi vuruş yaptı. Lee Mason maçı yargıladı mı?

Takım Haberleri: Brentford

David Raya (diz yaralanması) ve Josh Dasilva (kalça yaralanması) Brentford’un patronu Thomas Frank için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Watford

Watford’un teknik direktörü Claudio Ranieri’nin birkaç oyuncusu devre dışı bırakıldı. Ozan Tufan (diz yaralanması) ve Kuadvo Baa (ayak bileği kırığı) bu oyunu kaçıracaklar.

Tahmin

Watford’un kesinlikle bu Brentford takımına karşı bir gol atabileceğine inanıyoruz, ancak kaçırdıkları gol kadar fazla olmayabilir.

Her iki takımın da 90 dakika sonra Brentford lehine 2-1’lik bir avantajla gol atacağını görüyoruz. Bunun için sabırsızlanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: