İngiltere Premier Ligi’nde Brighton vs Tottenham Hotspur maçının tahmini

Çarşamba günü AMEX Stadı’nda Premier League maçı düzenlenecek ve Brighton sahasının sahipleri Tottenham Hotspur ile karşılaşacaklar.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Brighton & Hove Albion — Tottenham Hotspur istatistiklerimiz için 1xbet turkey geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Brighton ve Hove Albion

Brighton, Liverpool’dan Premier Lig’de 0:2 yenilgisinden sonra zafer yoluna geri dönmeyi umuyor.

O maçta Brighton & Hove Albion% 52’lik bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 8 vuruş yaptı. Liverpool hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 9’u hedefe ulaştı. Liverpool’a Luis Diaz (19′) ve Mohamed Salah (61′) puan verdiler.

Brighton & Hove Albion» son zamanlarda ileriye doğru oynamakta zorluk çekiyor. Son altı maçta rakiplerinin kalesine sadece 3 gol attılar. Bu karşılaşmalarda Brighton & Hove Albion da 11 golü kaçırdı. Buna rağmen, bu eğilimin yaklaşan oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Tottenham Hotspur

Premier Lig’de Manchester United’ın son maçında yenilginin ardından Tottenham Hotspur bir fark yaratmayı umuyor.

O maçta Tottenham Hotspur% 57’lik bir topa sahipti ve hedefine 10 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Tottenham Hotspur hesabındaki tek oyuncu Harry Kane (35′) idi. Öte yandan Manchester United, 6’sı hedefe ulaşan 10 gol attı. Cristiano Ronaldo (12′, 38′, 81′) ve Harry Maguire (72′ kendi golü) Manchester United için attı.

Tottenham Hotspur’un sahaya çıktığı önceki altı maçta goller 21 kez kutlandı ve maç başına ortalama 3,5 gol oldu. Rakipleri bu gollerden 7’sini atmayı başardı.

Yüz yüze toplantılar

Önceki karşılaşmaların 23/04/2019tarihinden itibaren head to head formatında kontrol edilmesi, Brighton’un bunlardan 2’sini, Tottenham Hotspur’un ise 4’ünü kazandığını ve berabere sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplam 15 gol atıldı, bunlardan 7’si «Martılar» ve 8’i «Spurs» olmak üzere toplam 15 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2,5 oldu.

Takım Haberleri: Brighton

Adam Webster (kasık yaralanması), Tudor Baluta (ayak bileği yaralanması) ve Adam Lallana (hamstring yaralanması) Brighton yöneticisi Graham Potter için mevcut değildir.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur’un menajeri Antonio Conte’nin ulaşılamayan bir takım oyuncularla uğraşması gerekiyor. Jafet Tanganga (diz yaralanması) ve Oliver Skipp (pubit) maça katılamazlar.

✨ Tahmin

Brighton & Hove Albion’un, kazanan olması gerektiğini düşündüğümüz Tottenham Hotspur takımına puan vermek için çok çalışacağına dair bir hisimiz var.

Bu nedenle, hakem ara verdiğinde Tottenham Hotspur lehine çok rekabetçi bir 0:1 karşılaşma öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: