İngiltere Premier Ligi’nde Chelsea — Liverpool maçının tahmini

Pazar günü Stamford Bridge’deki Premier Lig maçında Chelsea’nin sahipleri Liverpool’a karşı oynayacaklar.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Chelsea —Liverpool maç istatistiklerimiz bugün için 1xbet promosyon kodu 2021 girişinde bulunabilir (en iyi maç oranları dahil).

Chelsea

Chelsea, Premier Lig’de Brighton & Hove Albion ile 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maçta oynayacak.

O maçta Chelsea’nin% 48’lik bir topu vardı ve 5’i hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Chelsea’nin golü Romelu Lukaku’ydu (28 ‘). Brighton & Hove Albion 18 atış yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Danny Welbeck (91 ‘) «Brighton & Hove Albion» için kendini seçti.

Chelsea’nin önceki 6 maçında Thomas Tuchel 10 gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,67 oldu.

Bu düelloda Chelsea, önceki iki maçında ligde Liverpool’a kaybetmedi.

Liverpool

Premier Lig’de Leicester City’ye karşı önceki oyundaki yenilginin ardından Liverpool, durumu düzeltmek için çaba gösterecek.

O maçta Liverpool% 63’lük bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 21 vuruşla gol attı. Rakibi Leicester City için 6 gol attı, 1 gol attı. Ademola Lokman (59 ‘) Leicester City takımının golcüsü oldu.

İstatistikler bunu söylüyor ve Liverpool son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplamda 8 gol yedi. Liverpool’un savunmasıyla pek iyi başa çıkamıyor. Bununla birlikte, böyle bir düzenlilik mutlaka bir sonraki oyunda devam etmeyecektir.

Yüz yüze

22.09.2019’dan itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Chelsea’nin bunlardan 2’sini, Liverpool’un 3’ünü kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu öğrendik.

Bu maçlarda toplamda 18 gol attılar, bunlardan 8’i Mavi ve 10’u Kırmızı olmak üzere 18 gol attılar. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 3’e eşit olarak verir.

⚡ Tahmin

Liverpool ve Chelsea’nin buradaki çabaları için çok fazla ücret ödemeden kalabileceğine dair bir hisimiz var.

Bunun nasıl gittiğini görmek ilginç olacak ve açık bir kazananı tanımlamak kolay olmayacak. Bu nedenle 90. dakikanın sonunda 0: 0 berabere kalan çok eşit bir maç bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: